طراحی سایت وردپرس

وردپرس یکی از پرطرفدارترین سیستم های مدیریت محتواست، در این مقاله قصد داریم این سیستم مدیریت محتوا را به صورت کاملا بررسی کنیم اگر شما اطلاع زیادی از وردپرس ندارید و یا خواهان کسب اطلاعات بیشتر از این سیستم مدیریت محتوا هستید این مقاله مختص شماست، قبل از هرچیزی در مورد تاریخچه وردپرس می نویسم و بعد به مزایای طراحی سایت  با وردپرس و دلایل برتری آن نسبت به سایر سیستم می پردازم و در نهایت به این نتیجه می رسیم که چرا طراحی سایت وردپرس پیشنهاد می شود و اینقدر محبوب است :


چی شد که طراحی وب سایت وردپرس اومد ؟

تقریبا اگه ۱۰ سال پیش می خواستید یک وب سایت طراحی کنید باید یک راه دشوار و پر پیچ و خم را طی می کردید با یک برنامه نویس وب کلی سر و کله می زدید نزدیک به ۶ ماه تا ۱ سال منتظر می ماندید تا وب سایت شما آماده شود! بعد از آماده شدن شما با یک کوه از باگ و مشکلات وب روبرو می شدید و اگر برنامه نویس شما خوب بود زحمت رفع آنها را می کشید و گرنه باید با یک سایت معیوب کنار می آمدید، همه این ها به کنار شما برای گذاشتن یک محتوای ساده نیاز به برنامه نویس داشتید و هر بار برای یک تغییر کوچک باید کلا سایت را تغییر میدادید که به اصلاح به این حالت استاتیک می گویند، همین روند باعث شد تا خیلی ها از خیر داشتن یک وب سایت بگذرند…

برای حل این مشکل برنامه نویسان مختلفی در نقاط مختلف شروع به حل این مشکل کردند بعد از مدتی سر و کله حالت جدیدی از وب به نام وب داینامیک پیدا شد یعنی برنامه نویسان مجموعه ای از کدها را نوشتند و یک پکیج عظیم از کدهای آماده را به نام کلی سیستم مدیریت محتوا یا CMS  به دنیا معرفی کردند، این سیستم های مدیریت محتوا از انواع و اقسام مختلفی تشکیل شده بودند، معروفترین سیستم های مدیریت محتوا در آن زمان، جوملا، دروپال، پرستا شاپ و وردپرس بودند، دروپال در ابتدا با استقبال خوبی مواجه شد ولی مشکلات زیادی داشت، مدتی بعد جوملا به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای جامع تر وارد بازار شد و دروپال با اختلاف بسیار زیادی عقب ماند، جوملا در حال پیشرفت بود کاربر پسند بود ولی وب سایت های طراحی شده با این سیستم مدیریت محتوا جذابیت چندانی نداشتند، تا اینکه وردپرس وارد بازار رقابت شد…

سلطان وارد می شود!

سیستم مدیریت محتوای وردپرس قبل تر هم بود در اصل این سیستم برای وبلاگ نویسی توسط آقای مت مولنوگ طراحی شده بود در همان ابتدا با تمام نواقصش از رقیبان خود سرتر بود و همین باعث شد تا وردپرس تصمیم به پیشرفت جدی بگیرد که البته این تصمیم کاملا به جا و به موقع بود، اگر اندکی با گوگل ترند کار کرده باشید روند صعودی و پیشه گرفتن این سیستم مدیریت محتوا را از سال ۲۰۰۶ به بعد به صورت کاملا واضح می بینید. وردپرس توانست رقبا را به راحتی کنار بزند و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای دنیا بشود!


چرا طراحی سایت وردپرس موفق شد؟

وردپرس موفق شد چون توانست حرف دل کاربر را چه مخاطب چه طراح وب را بزند و نیازهای آنها را به صورت جامع پوشش دهد واضح تر بگویم، وب سایت های طراحی شده با وردپرس زیبا هستند، سرعت لودینگ مناسبی دارند با هر سرعت اینترنتی به خوبی صفحه باز می شود، خاصیت ریسپانسیو دارند و خودشان را با هر دستگاهی تطبیق می دهند، کار کردن با آن راحت است و نیازی نیست کد نویسی بلد باشید چون همه کد ها را خودش برایتان می نویسد!، به روزسانی مرتب دارد و باگ ها به زودی رفع می شود، امنیت خوبی دارد و گوگل دوست است پس سئوی خوبی هم دارد، حتما با خودتان می گویید خب این موارد را بقیه سیستم های مدیریت محتوای دیگر هم دارد فرق طراحی سایت وردپرس و بقیه سیستم ها در چیست؟ جواب سوال کاملا معلوم است موارد بالا را یک بار دیگر به صورت جامع تر توضیح می دهم.

 • وب سایت های طراحی شده با وردپرس زیبا هستند :

به جرات می توان گفت وب سایت های طراحی شده با وردپرس زیبا هستند امار و ارقام هم همین را نشان می دهد، جوملا که یک رغیب جدی وردپرس هست وب سایت های زیبا دارد ولی جوملا از این نکته غافل است که ۹۰ درصد کاربران وب قشر جوان هستند و باید مرود پسند انها باشد، باید با تکنولوژی روز دنیا همراه باشد که نیست، هر تکنولوژی که وارد بازار وب می شود ما کمتر از یک ماه در وردپرس می بینیم ولی در جوملا تقریبا ۶ ماه زمان می برد تا تازه وارد سیستم شود و بعد از ان باگ های قالب های این سیستم رفع شود.

 • سرعت لدینگ مناسبی دارند:

وردپرس یکی از حامیان سرعت بوده است، معتقد است نباید مخاطب منتظر بماند و همین هم هست! وب سایت های طراحی شده با این سیستم دارای شورت کد هستند و همین امر باعث سرعت لد بالای سایت های طراحی شده با وردپرس است، معیار سرعت معیار مهمی است چرا که در بقیه نقاطی که اینترنت سرعت بالایی ندارد این گونه وب سایت ها محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

 • خاصیت ریسپانسیو در طراحی سایت وردپرس دارند:

ریسپانسیو چیست؟! اصلا برای چه اینقدر به این تکنلوژی تاکید می شود؟ به زبان ساده بخواهم توضیح بدهم یعنی وب سایت شما در هر کامپیوتر و گوشی محتوای داخل سایت را به گونه ای نمایش بدهد که خوانا باشد و زیبایی وب سایت شما حفظ شود و از همه مهمتر مخاطب شما سردرگم نشود، سرآمد استفاده از این تکنولوژی وردپرس است بعضی ها هم این تکنولوژی را با وردپرس می شناسند، سیستم های رغیب شاید به تازگی وارد ریسپانسیو شده اند ولی وردپرس از همان ابتدای ورود این تکنولوژی خود را مجهز کرد.

 • کار کردن با آن راحت است و نیازی نیست کد نویسی بلد باشید:

اگر بخواهم کار کردن با وردپرس را مثالی بیان کنم مانند مثل آب خوردن است! بله درست خواندید آب خوردن،‌ اگه علاقمند به وب باشید و اندکی تخصص داشته باشید متوجه می شوید طراحی وب بعضی وقت ها به سختی کار در معدن می رسد! سیستم های مدیریت محتوا آمدند که این سختی کم شوند ولی تا حدودی موفق بوده اند مثلا شما اگر با دروپال بخواهید کار کنید باید HTML  و CSS  را به خوبی بلد باشید خب کسی این ها را به خوبی بلد باشد که دیگر نیازی به سیستم مدیریت محتوا ندارد! جوملا هم همینطور است در بسیاری از مواقع کم میاورد باید دستان یک کد نویس وب وارد شود ولیدر وردپرس شما با کمترین میزان کد نویسی روبرو هستید در حدی که من به عنوان یک طراح وب در طول ۶ سال کار با وردپرس سر جمع ۳ خط کد هم ننوشته ام.

 • طراحی سایت وردپرس به روزسانی مرتب دارد:

در نگاه اول با خودتان می گویید خب یک آپدیت است دیگر ولی در دنیای وب تغیرات ساعتی و حتی دقیقه ای است این خیلی مهم است که سیستم شما با جدیدترین ها دائما به روز باشد وردپرس تقریبا ۲۰۰ هزار برنامه نویس دارد که در سراسر دنیا باگ های احتمالی را گزارش می کند و آنها را رفع می کنند، و خیال شما راحت است که وب سایت شما یکی از کم باگ ترین وب سایت هاست بارها شده وردپرس در یک روز ۲ بار آپدیت داده این یعنی برای مخاطب خود ارزش قائل است و مو را از ماست می کشد بیرون در صورتی که جوملا و دروپال اصلا در پی این موارد نیستند بارها پیش آمده جوملا در قسمتی باگ داشته و گاها باگ هم امنیتی بوده است ولی بین ۳ روز تا ۱ هفته اقدام به آپدیت و رفع اشکال کرده است دقت کنید وقتی وب سایت شما دارای ارزش شود این آپدیت ها حیات وب سایت شما را تضمین می کند که علتش را در مورد بعدی توضیح میدهم.

 • امنیت خوبی دارد:

امنیت، امنیت و امنیت! وردپرس با در اختیار داشتن دستان توانمند کد نویسان خود و به روز رسانی مداوم مدام در حال باگ گیری و رفع اشکال می باشد همین امر باعث شده است که امنترین سیستم مدیریت محتوای متن باز دنیا شود،وقتی شما کسب و کارتان بشود سایت شما آنواقت تمامی تراکنش های مالی و اطلاعات شما در وب است تصور کنید وب سایت شما باگ امنیتی در ناحیه تراکنش مالی دارد و شما از سیستم جوملا استفاده می کنید و سایت منبع اعلام کرده است ۱ هفته تا زمان رفع این باگ مانده است! خب چه به سر پول و اطلاعات شما می آید؟ اگر هکری در همین مدت اقدام کند شما چه می کنید؟ چز اینکه استرس بکشید و مدام سایت را چک کنید کار دیگری نمی توانید بکنید ولی وردپرسی ها زرنگتر هستند و نمیگذارند باگ بوجود آمده بیشتر از دو روز بر روی سیستم بماند و سریعا آن را رفع می کنند.

 • گوگل دوست است:

اینکه که وب سایت شما در موتور جستجو دیده شود خیلی مهم است، وردپرس تمامی المان هایی که برای این کار لازم است را در اختیارتان قرار می دهد و کدهای این سیستم هم به نحوی نوشته شده اند که فاکتورهای سئو را دارا هستند و این یعنی شما نصف راه را رفته اید،ولی بقیه سیستم های مدیریت محتوا همچنان درگیر بقیه مسائل هستند و توجه کمتری به این فاکتور مهم دارند.


توضیحی در مورد بخش فنی و پردازنده وردپرس :

ما انواع زبان های مختلف برای برنامه نویسی وب داریم که معروف ترین آنها PHP  و ASP هستند، تمامی سیستم مدیریت محتوای قدرتمند وردپرس با زبان شیرین PHP نوشته شده است و برای استایل دهی به قالب از CSS‌ استفاده شده است، البته وردپرس کدهای جاوا اسکریپت، جی کوئری، HTML و بقیه تکنولوژی های روز دنیا را در دل خود جای داده است.

خب تا اینجا تقریبا علت موفقیت وردپرس را فهمیدیم و حالا می خواهم علت موفقیت طراحی سایت وردپرس را در کشور عزیزمان بگوییم :

 • کار کردن با این سیستم برای همه آسان است و نیازی نیست رشته تحصیلی مرتبط داشته باشید! پس دیگه نیازی نیست منتظر جواب ندادن طراحان بد قول باشید.
 • هزینه های جانبی کمی دارد در واقع اصلا هزینه ای ندارد چون رایگان است! نیازی نیست برای داشتن این سیستم بر روی وب سایت خود هزینه اشتراک بپردازید.
 • امنیت خوبی دارد و قابل اعتماد است، و نیازی نیست یک متخصص امنیت استخدام کنید چون خود وردپرس حواسش به همه چیز هست.
 • اگر اقدام به گرفتن نماد اعتماد الکترونیک کنید به راحتی این نماد به شما تعلق می گیرید به این دلیل که استاندارد وردپرس از استاندارد وزارت صنعت معدن تجارت و حتی گوگل هم بالاتره!
 • برای دریافت درگاه بانکی مشکلی ندارید به این دلیل که بانک ها از امنیت وردپرس خیالشان راحت است.
 •  

سخن آخر:

به جرأت می توان گفت فوندانسیونی قوی تر و کاملتر از وردپرس به این زودی ها نخواهیم دید در واقع نیازی هم نیست که ببینیم چون همین حالا این سیستم از خیلی رقبا جلوتر است پس اگر تصمیم دارید که یک وب سایت کامل داشته باشید که کاربر پسند باشد، سرعت خوبی داشته باشد، امنیت بالا و سئوی خوبی داشته باشد ما استفاده از وردپرس را به شما پیشنهاد میکنیم. هزینه طراحی یک سایت وردپرس به صورت میانگین ۳ میلیون تومان است که می شود روزی ۸۲۰۰ تومان، این قیمت در دنیای وب اصلا هزینه به حساب نمی آید با یک سرچ ساده در  گوگل متوجه می شوید که طراحی یک وب سایت ساده خیلی بیشتر از این هاست، برای ساختمان کسب و کار شما وردپرس بیل را ساخته است کارگر ماهر را هم استخدام کرده است، فقط کافیست شما امر کنید تا وب سایت شما آماده شود.


آخرین نمونه کار ها

برخی از وب‌سایت‌هایی که افتخار طراحی آنها را داشته‌ایم

قیمت طراحی سایت شما چقدر خواهد شد؟

یکی از سوالاتی که اکثر مشتریان طراحی وب از شرکت طراحی سایت خود دارند این است که قیمت طراحی سایت مد نظرشون دقیقا چقدر می شود؟! علت این سوال هم این است که اغلب بعد از پرس و جو هر شرکت یک قیمت را به عنوان “قیمت طراحی سایت” اعلام می کند و این اختلاف قیمت باعث می شود مشتری محترم دچار سردرگمی شود

تمامی وب سایت ها یک پلن پایه دارند حالا ممکن است شما ویژگی های خاصی در آن پلن بخواهید ریز هزینه پلن مورد نظر به شما ارائه می شود و در صورت رضایت اعمال می شود و دیگه شما بخاطر یک ویژگی و یا ادیت وب سایت هزینه غیر منطقی پرداخت نخواهید کرد.

ما در آرانیک وب ریز هزینه های طراحی وب سایت را به مشتری محترم اعلام می کنیم و مشتریان با توجه به ویژگی ها وب سایت خود را سفارش می دهند، این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی قیمت ها به صورت کاملا اقتصادی تعیین شده که با یک مقایسه ساده متوجه ارزان و مناسب بودن قیمت های اعلامی آرانیک وب خواهید شد.

سایت خبری
طراحی انواع سایت های خبری

۴.۱۰۰.۰۰۰
تومان

 • ۳ گیگ هاست لینوکس ایران
 • ترافیک نیم بها
 • ۲ بار ادیت در ماه
 • حداکثر تا ۱۰ صفحه
 • مدیریت نویسندگان وب سایت
 • بهینه سازی سرعت
 • آموزش کار با پنل رایگان
 • ۸ ماه پشتیبانی فنی رایگان
 • تحویل ۱۵ روز کاری
سفارش دهید
سایت شرکتی
طراحی انواع سایت های شرکتی و صنعتی

۳.۴۰۰.۰۰۰
تومان

 • ۲ گیگ هاست لینوکس آلمان
 • ترافیک نیم بها
 • ۲ بار ادیت در ماه
 • حداکثر تا ۱۰ صفحه
 • درج نمونه کارها
 • بهینه سازی سرعت
 • آموزش کار با پنل رایگان
 • ۸ ماه پشتیبانی فنی رایگان
 • تحویل ۱۵ روز کاری
سفارش دهید
سایت شخصی
طراحی انواع سایت های شخصی و پروفایل

۲.۶۰۰.۰۰۰
تومان

 • ۲ گیگ هاست لینوکس آلمان
 • ترافیک نیم بها
 • ۱ بارادیت در ماه
 • حداکثر تا ۵ صفحه
 • درج نمونه کارها
 • بهینه سازی سرعت
 • آموزش کار با پنل رایگان
 • ۶ ماه پشتیبانی فنی رایگان
 • تحویل ۱۵ روز کاری
سفارش دهید
سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی

۱۰.۰۰۰.۰۰۰
تومان

 • فضای هاست (به انتخاب مشتری)
 • ترافیک نیم بها
 • ۴ بار ادیت در ماه
 • حداکثر تا ۲۰ صفحه
 • درج ۵۰ محصول رایگان
 • پروتکل امن
 • درگاه بانکی
 • طراحی فرانت اختصاصی
 • پیاده سازی فرانت مدنظر شما
 • خبرنامه ایمیلی
 • نظرسنجی
 • بهینه سازی سرعت
 • آموزش کار با پنل رایگان
 • یک سال پشتیبانی فنی رایگان
 • تحویل ۱۵ روز کاری
سفارش دهید
سایت آموزشی
طراحی انواع سایت آموزش آنلاین و از راه دور

۵.۹۰۰.۰۰۰
تومان

 • ۳ گیگ هاست لینوکس ایران
 • ترافیک نیم بها
 • ۳ بار ادیت در ماه
 • درج محصول فیزیکی و یا دانلودی
 • قابلیت تعریف دورهای حضوری و غیر حضوری
 • قابلیت ارائه مدرک
 • درگاه بانکی
 • پروتکل امن
 • حداکثر تا ۱۰ صفحه
 • مدیریت نویسندگان وب سایت
 • بهینه سازی سرعت
 • آموزش کار با پنل رایگان
 • یک سال پشتیبانی فنی رایگان
 • تحویل ۱۵ روز کاری
سفارش دهید
سایت فروشگاهی
طراحی انواع سایت فروش آنلاین

۴.۸۰۰.۰۰۰
تومان

 • ۳ گیگ هاست لینوکس ایران
 • ترافیک نیم بها
 • ۳ بار ادیت در ماه
 • حداکثر تا ۱۰ صفحه
 • درج ۲۰ محصول رایگان
 • محصول فیزیکی و یا دانلودی
 • قابلیت تعریف تخفیف های درصدی
 • تعیین هزینه حمل و نقل
 • پروتکل امن
 • درگاه بانکی
 • درگاه بانکی مجازی
 • بهینه سازی سرعت
 • آموزش کار با پنل رایگان
 • یک سال پشتیبانی فنی رایگان
 • تحویل ۱۵ روز کاری
سفارش دهید

آیا هنوز سوالی دارید؟

 

بخش سوالات متداول ما در زمینه طراحی سایت را مطالعه کنید یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

 

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید یا با ما تماس بگیرید.


مقالات مرتبط با طراحی سایت

وردپرس چیست و چرا با وردپرس وب سایت بسازیم؟ ویژگی های سیستم مدیریت محتوا 800 520 narges

وردپرس چیست و چرا با وردپرس وب سایت بسازیم؟ ویژگی های سیستم مدیریت محتوا

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا یا CMS که مخفف (Content Management System) است، این سیستم با بقیه ی سیستم های مدیریت محتوا دو تفاوت اصلی دارد

نقشه سایت یا سایت مپ چیست؟ در سئو و بهینه سازی سایت چه نقشی دارد؟ 800 520 narges

نقشه سایت یا سایت مپ چیست؟ در سئو و بهینه سازی سایت چه نقشی دارد؟

ما سایت مپ را تهیه میکنیم تا خزنده های گوگل به (انگلیسی :Crawler) نسبت به اولویت ما و با نظم بیشتری صفحات ما را ایندکس کنند و دید کلی بهتری داشته باشند.

آموزش ساخت فرم وردپرس چگونه است؟ آشنایی با افزونه های فرم ساز وردپرس 800 520 narges

آموزش ساخت فرم وردپرس چگونه است؟ آشنایی با افزونه های فرم ساز وردپرس

ساختن فرم می تواند سبب بهبود ارتباط صاحبان سایت و کاربران می شود، هدف شما از ساختن فرم می تواند اهداف شخصی، تجاری و یا تبلیغاتی باشد.

افزونه ویژوال کامپوزر چیست؟ ساخت برگه های سفارشی با Visual Composer 800 520 narges

افزونه ویژوال کامپوزر چیست؟ ساخت برگه های سفارشی با Visual Composer

شما پس از نصب این افزونه می توانید در قسمت داشبورد وردپرس خود گزینه اضافه کردن صفحه جدید را بزنید و پس از آن شما می توانید صفحه مورد نظر خود را ویرایش کنید.

موبایل فرندلی Mobile Friendly بودن وب سایت به چه معناست؟ 800 520 narges

موبایل فرندلی Mobile Friendly بودن وب سایت به چه معناست؟

شما با طراحی mobile friendly سعی می کنید که وب سایت خود را به گونه ای طراحی کنید که سایت شما در هنگام باز شدن توسط گوشی های هوشمند به بهترین شکل نمایش داده شود.

چه مواردی در طراحی سایت پزشکی حرفه ای باید رعایت شود؟ (قسمت اول) 800 520 آرانیک وب

چه مواردی در طراحی سایت پزشکی حرفه ای باید رعایت شود؟ (قسمت اول)

این مقاله برای کسایی که می‌خوان بدونن یک وب‌سایت حرفه‌ ای پزشکی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشه و چه المان‌ها و چه مواردی توش به کار بره تا کاربر پسند باشه و همه مخاطبان نظرشون نسبت به این وب‌سایت جلب بشه شدیدا به درد میخوره.

وردپرس چیست و چرا با وردپرس وب سایت بسازیم؟ ویژگی های سیستم مدیریت محتوا 800 520 narges

وردپرس چیست و چرا با وردپرس وب سایت بسازیم؟ ویژگی های سیستم مدیریت محتوا

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا یا CMS که مخفف (Content Management System) است، این سیستم با بقیه ی سیستم های مدیریت محتوا دو تفاوت اصلی دارد

سفارش طراحی سایت خود را به چه کسی بسپاریم؟ 800 520 narges

سفارش طراحی سایت خود را به چه کسی بسپاریم؟

شما قبل از اینکه بخواهید سفارش طراحی وب سایت خود را به یک شرکت بدهید، باید از چند نکته اطلاع داشته باشید، در ادامه مقاله نکاتی که شما باید در سفارش طراحی سایت بدانید را به شما معرفی می کنیم


سوالات متداول

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات طراحی سایت آرانیک وب

 • طراحی سایت اختصاصی شما را بسته به انتخابتان بر روی سیستم وردپرس یا کدنویسی اختصاصی با لاراول و … پیاده سازی می شود.

 • مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های طراحی سایت آرانیک وب معمولاً حدود ۱۴ روز تا ۱ ماه زمان می‌برد.

   
 • سیستم مدیریت محتوا بخشی از سایت هست که به مدیران و کاربران سایت اجازه دسترسی به کد های های سایت رو میده و اجازه میده تغیرات دلخواه رو اعمال کنن،پست بذارند، خبر بذارند و یا محصولات اضافه کنند بدون اینکه هیچ دانشی نسبت به وب و برنامه نویسی داشته باشند در صورتی که سایت فاقد این سیستم باشد آپدیت سایت و محتوا سخت بوده و مدیر و صاحب سایت همیشه مجبور است این کار را به متخصص وب بسپارد و هزینه سنگینی هم دارد در واقع سیستم مدیریت محتوا لذت مدیریت یک سایت را به مخاطب میدهد به همین خاطر وردپرس جز محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا و استراتژی طراحی وب شده است.

 • تاثیرات وب و اینترنت بر کسی پوشیده نیست امروزه همه کارا اینترنتی شده چون کسی حوصله نداره و یا بخاطر ترافیک و یا کمبود وقت نمیرسن خیلی کارهارو انجام بدن و براشون بصرفه تره این کارارو اینترنتی انجام بدن حالا تو این عرصه کسی موفق تره که زودتر اقدام کنه الان تعریف مردم از رفاه فرق کرده و رفا رو توی دسترسی اسون تر و سریعتر میبینن همونطور که کنسرسیوم جهانی وب W3C اعلام کردم تا سال ۲۰۲۱ بیش از ۸۰ درصد تمرکز دنیا میره روی اینترنت و بقیش میشه تلویزیون روزنامه و رادیو پس این یعنی سهم بسیار زیادی رو تشکیل میده و اگه الان اقدام نکنید در آینده شانسی برای رقابت توی بازار رو ندارید.

   

 • وب سایت مشاغل و یا به اصلاح شرکتی به دو علت طراحی ساخته میشن ۱- نگهداری مشتریان قدیمی ۲- جذب مشتریان جدید و کسب شهرت

  خب مشتریانتون وقتی ببینن به حقوق شهروندیشون (که الان دسترسی به خدمات اینترنتیه ) احترام گذاشته میشه مسلما مشتری ثابت شما میمونن از طرفی تعریف شمارو پیش اطرافیان میکنن به عنوان یک فرد نوآور معرفیتون این یک طرف قضیس طرف دیگش اینه خیلیا شمارو نمیشناسن و از طریق وب با شما آشنا میشن و میشن مشتریتون پس کلا داشتنش ضرری نداره و وجودش ضروریه

 • وقتی شما یک وب سایت دارید چه شخصی چه شرکتی چه فروشگاهی در واقع دریچه جدیدی از سیستم مخاطب رو به روی شما باز میکنه وب سایت شما میتونه ولی باشه بین شما و میلیون ها نفر مخاطب که یاد گرفتن نیازشون رو از طریق اینترنت پیگیری کنن با توجه به محتوا و مطالبی که انتشار میدین با توجه به خدماتی که ارائه میدین میتونید طیف گسترده ای از مخاطب رو به سمت خودتون جذب کنید. از طرفی شما میتونید با بازخوردی که توی وب سایتتون دارید میتونید بازاریابی کنید که اصن کسب کار شما چه جایگاهی داره مردم الان به چی نیاز دارن به چی نیاز ندارن و توی کدوم منطقه جغرافیایی کسب کار من مشتری بیشتری داره

 • قدیما وقتی یکی کت شلوار شیک میپوشید میرفت روی اعتبارش همه میگفتن به به معلومه ادم معتبریه الانم اعتبار صنفی شما به داشتن یک وب سایت بستگی داره روی کارت ویزیت شما ادرس سایتتون بخوره یا توی کاتالوگ و برشورتون متوجه میشید که چقد دید مخاطب فرق میکنه چون تو دلشون میگن اینا یک وب سایت دارن پس حتما شناخته شده هستن میگه حتما خدمتی داره که قابل عرضه به همه دنیا هست.

 • خدمات خیلی مختلفی رو میتونین داشته باشید که من چند نمونشو ذکر میکنم اینجا:

  الف-رزرو وقت مطب،وقت ملاقات بلیط سینما،تئاتر وقت بازدید از نمایشگاه،،میتونید صفحه پرداخت توش داشته باشید تا هزینش پرداخت شه اینجوری میدونید فلان روز چقد مشتری دارید و چقد وقت خالی دارید،،میتونید وقت حضور و روزهای حضور خودتون و همکاراتونو مشخص کنید تا باتوجه به وقت اونا رزرو انجام بگیره دیگه لازم نیست منشیتون همش حواسش باشه به راحتی میدونید هر ماه چقد مراجعه کننده دارید و وقتای خالیتون رو میتونید با مشتریان حضوری پر کنید و نظم بدین به کارتون

  ب- میتونید محصول فیزیکیتون رو بفروشید محصول شما میتونه هرچی باشه محصولات خراب شدنی مثل گل و گیاه،فاسد شدنی مثل مواد غذایی،مربوط به سلامتی مثل داروهای گیاهی لوازم آرایشی بهداشتی باشه خیلی راحت میتونید سفارش رو آنلاین دریافت کنید و راحت ارسال کنید برای مشتری

  ج-میتونید محصول مجازی بفروشید ممکنه شما طراح باشید یک دانشجو باشید یک محقق باشید میتونید محصول مجازی تولید کنید بفروشید و در ازای پردخات پول لینک دانلود یک فایل لایه باز فتوشاپ یک مقاله و یا یک کتاب پی دی اف رو بده

  د-ممکنه شما یک مدرس یک استاد و یا کسی باشید که کلا کارش تدریسه ممکنه هزینه اجازه مکان فیزیکی براتون سنگین باشه و یا دانشجوهایی از راه دور داشته باشید به راحتی میتونید یک سایت آموزش آنلاین راه بندازید و هنرجویان خودتون رو داشته باشید ممکنه اینقد سرتون شلوغ باشه نتونید هر جلسه در کلاس حضور داشته باشید میتونید فیلم جلسه رو بارگذاری کنید و از تاخیر جلساتتون جلوگیری کنید خیلی ها دسترسی به کلاس ندارن یا اینقد مشغله دارن که نمیتونن کلاس حضوری بیان پس بهترین کار آموزش آنلاینه تازه میتونید آزمون بگیرید بعد هر درس و مدرک پایان دوره هم به مخاطبتون بدین

  ه-ممکنه شما خدمات مشاوره ای داشته باشید به مریضاتون به هنرجوهاتون به مشتریانتون لازم باشه مشاوره بدین جواب دادن چندین تلفن کار بسیارسختیه میتونید به راحتی از طرق سایتتون پشتیبانی کنید مخاطبتونو و مطالبتونو بذارید فیلم های مشاوره ای رو بذارید و هر بار نیاز نباشه به همه یک توضیح طاقت فرسا بدین

  و-ممکنه شما نیاز به یک کاتالوگ معرفی محصول داشته باشید تا مشتریان شما بدونن چه محصولاتی دارین محصولات شما ممکنه هر بار نیاز به روز رسانی داشته باشن و اینکه بخواید هر بار چاپ کنید بخاطر هزینش کار غیر منطقیه و بیشتر باعث ضرر میشه تا سود شما حالا اگه یه کاتالوگ دیجیتال داشته باشید برای همیشه از کاتالوگ چاپی خلاص میشد و بازاریابتون میتونه با یک تبلت نمونه کارهارو نشون مشتری بده و به اصلاح کلاس کارتون میره بالا و مخاطب میفهمه که چقد شما روی محصولتون کار کردین و اثر روانی مثبتی روی فرد داره

  در نهایت: هر خدمتی که شما فکرش رو بکنید قابل ارائه هستش به سایت های آمازون دیجی کالا و خیلی سایت های معروف دیگه سری بزنید همه این ها از یک سایت ساده شروع کردن و به این جایگاه رسیدن

 • با توجه به خدماتی که میخواهید سایتتون داشته باشه هزینه از بین ۱۸۰۰۰۰۰تا ۵میلیون تومان برای شما ارائه میشه ممکنه کارتون خیلی اختصاصی باشه بیشتر از این مقدار باشه ولی به این نکته توجه کنید در مقابل پولی که دارید پرداخت میکنید چی دارید دریافت میکنید پنجره جدیدی از کسب و کار به روتون باز میشه.نصف هزینه هنگام عقد قرارداد و بقیش موقع تحویل سایت از مشتری دریافت میشه.

   

 • بله چرا نباشه با توجه به توان مالی شما قسط بندی بین ۲ ماه تا ۴ ماه انجام میشه تا بخاطر نقدینگی از کسب و کارتون عقب نمونید

   

 • این هزینه بابت اجرت طراحی یک سایت

  هزینه قالب سایت

  هاست (که اگه اختصاصی بخوایید هزینش سوا محاسبه میشه و به فاکتورتون اضافه میشه)

  خرید مجموعه پلاگین های مورد نیاز شما

   

 • چون قیمت دلار بالا و پایین میشه ما نمیتونیم جز هزینه ثابت در نظر بگیریمش به همین خاطر هاست و دامنه مورد نظر شما با توجه به قیمت روز محاسبه میشه و به مبلغ فاکتورتون اضافه میشه و البته اینم بگم دامنه ir رو اگه برای اسم مورد نظر شما خالی باشه از سمت ما هدیه دریافت میکنید ولی برای بقیه دامنه ها هزینه با توجه به قیمت روز تعیین میشه

 • این سوال نشون میده شما هیچ تحقیق در مورد هزینه طراحی سایت انجام ندادین هزینه طراحی سایت های بدون سیستم مدیریت محتوا از ۱۰ میلیون تومان شروع میشه حالا این سایت ها امکان مدیریت توسط شمارو هم ندارن یه نفرم باید استخدام کنید تو مدیریتش کنه باگ هم دارن و کلی مشکل دیگه ولی شما با پرداخت این هزینه یک سایت دارید ک مدیرش خودتون هستین کار کردن باهاش سادس تو کل دنیا اعتبار داره بعد ۳ ماه راحت وارد گوگل میشید و اگه منظم پست بذارید سئوی خوبی هم براتون محیا میشه طراحان وب برای یک اسلایدر ساده هم از شما پول میگیرن چون باید براش کد بنویسن ولی وردپرس یک پکیج آماده داره که همه این موارد داخلش هست، از طرفی هم با توجه به قیمت دلار و گرونی ها و میزان کاری که طراح انجام میده هزینه معقولیه دیگه الان یک کارگر ساختمانی روزی حداقل ۱۰۰ هزار تومان میگیره یک طراح هم همین مقدارو بگیره بازم هزینش همین مقدار میشه حالا بماند که کار طراح تخصصی هست.

 • روند طراحی سایت معمولا ۱۴ روز کاری زمان میره این ۱۴ روز از زمانی محاسبه میشه که هاست دامین شما باهم ست شده باشن که زمانی بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت طول میکشه،،ما این مقدار زمان رو میگیم میانگینه اگه زودتر آماده شه سایت رو تحویلتون میدیم ولی اون تایم میگیم که دیرو زود نشه و پیش شما بدقول نشیم این مقدار برای یه سایت روتینه ممکنه سایت شما پیچیده تر باشه زمان بیشتری ببره

 • بله چرا که نه بقیه طراحای وب یاد نمیدن که شما مجبور باشید بهشون وابسته باشید و در قبال اون وابستگی ازتون پول بگیرن قیمت طراحی رو خیلی پایین میدن شما گول میخورید و بعدش میبینید در قبال خدمات سایت کلی پول میگیرن ازتون و چون خورد خورد میگیرن شما متوجه نمیشید ولی در بلند مدت خیلی میشه به همین خاطر سایت که تموم شد یه جلسه ۱ ساعته میذاریم به یک نفر مدیر سایت آموزش کامل میدیم اگرم حس کرد یادش میره ما یه فیلم آموزشی مخصوص سایت شما میسازیم میدیم بهتون تا نگران مدیریت سایتتون نباشید هروقتم سوال داشتین ما دربست درخدمتیم

 • شما اگه ایده ای داشته باشید اگه قابل اجرا باشه به لحاظ قوانین وردپرس براتون اجرا میکنیم ولی بهتره اینه به طراحان ما اعتماد کنید همونطور که شما توی کارتون تخصص دارید ما هم توی کار خودمون تخصص داریم راهو چاهشو میشناسیم بهتر میدونیم چه سایتی با چه طرحی برای شما مناسبتره ما تو این زمینه چندتا پیراهن بیشتر از شما پاره کردیم.

 • -برای طراحی سایت اول از همه به اسم نیاز داریم که اصن قرار با چه اسمی سایت شما ثبت شه

  -به یک لوگو نیاز دارید اگه دارید که هیچ اگر ندارید ما براتون طراحی میکنیم که هزینش سواست و با توجه به نوع پکیج انتخابیتون قیمتش متغیره بهتره که دست ما بسپارید تا ست بشن همه چیزتون

  -محتوای داخلی سایت که شامل ادرس شماره تلفن کد پستی مطالب درباره ما خدمات و … تمامی محتوایی که به ما میدین ویراستاریش به عهده خودتونه که اشتباه تایپی نداشته و فعل و فاعلش درست درج شده باشه چون ما تخصصی توی کار شما نداریم و منطقی هم نیست این کار رو بکنیم مسئول نوشتن و صحت و دروغ اطلاعات با شماست ما به حریم شخصیتون احترام میذاریم و هرچیزی رو بدین اگه با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته باشه درج میشه.

  -یسری عکس لازمه از خودتون محیط شرکت کسب کار و صنفتون اگه دارید که هیچ اگه ندارید ما عکاس داریم میاد خیلی راحت و حرفه ای ازتون عکس میگیره هزینشم با توجه به پکیجتون تعیین میشه پیشنهاد میکنیم روی این قسمت خوب کار کنید و مانور بدین چون توی جذب مخاطبتون خیلی تاثیر داره

  خب حالا فقط مطالبتونو دسته بندی شده به ما بدین و منتظر باشید سایت رو در موعد مقرر آماده تحویل بگیرید

 • ما با توجه به نوع سایت شما ادبیات نوشتاریش رو بهتون میگم نحوه نوشتن و اینکه چه کلماتی رو چطوری بنویسید هم میگیم بهتون پس بابت این قضیه نگرانی نداشته باشید.

   

 • خب این دوتا رو سوا تعریف میکنیم تا درک کنید تعریف هرکدوم رو

  پشتیبانی فنی: سایت شما نیاز به بروز رسانی داره آپدیت قالبتون پلاگین ها ممکنه سرور به هردلیلی نقص پیدا کنه وظیفه این مدل پشتیبانی اینه که این کارارو براتون انجام بده ممکنه یه پلاگین لازم داشته باشید ۱۰۰ دلار هزینش باشه ما خریداری میکنیم و براتون انجام میدیم (بدون اینکه هزینه پلاگین رو از شما بگیریم) ممکنه صفحه ای تغییر لازم داشته باشه یا ادیت بخواد ماهی ۱ بار این تغیر رو براتون انجام میدیم بیشتر از این مقدار هزینش سواست که سوا بودنشو اخر همین بخش میگیم،پشتیبانی فنی هزینش سالانه ۴۰۰ هزار تومانه یعنی تقریبا روزی ۱هزار تومان میشه عدد بالایی نیست اگر نخواستین هیچ موردی نداره هر وقت مشکلی پیش بیاد و از ما بخوایید رفعش کنیم هزینش به صورت ساعتی محاسبه میشه که ساعتی ۱۰۰ هزارتومانه (این قیمت مصوبب سازمان تنظیمات ارتباطاته) یه مشکل ممکنه ۱ ربع طول بکشه یه مشکل هم ۵ ساعت یا ممکنه اصن مشکلی پیش نیاد ولی اگرم پیش اومد شما توی همون کلاس اموزشی خوب یاد گرفته باشی و رفعش کرده باشی

  پشتیبانی محتوایی: این پشتیبانی رو با یه مثال توضیح میدم، فرض کنید شما مدیر یک شرکت هستین سرتون شلوغه وقتم ندارید سایتتونو مدیریت کنید محتوای پست هاتونو میدین به ما روش پردازش انجام میدیم تگ بندی میکنیم دسته بندی میکنیم و داخل سایتتون سر وقت منظم میذاریم کلیه خدمات پشتیبانی فنی رو هم براتون انجام میدیم و حتی اگه بخوایید کارای رسیدیگی به مشتریانتونو هم انجام میدیم این مدل پشتیبانی کامله و خیالتون بابات همه چی راحته هزینش با توجه به کاری که از ما میخوایید تعیین میشه مثلا شما میگید من میخوام سایتم ماهی ۸ تا پست توش داشته باشه یعنی هر هفته دوتا هزینه هر پست در میاد براتون ۱۰ هزار تومان میشه ماهی ۸۰ که میشه سالی ۹۶۰ هزار تومان حالا ممکنه یکی دیگه بیاد بگه من ماهی ۳۰ تا پست میخوام یعنی روزی یه پست ساعت ۲ بعد ظهر منتشر بشه هزینه هر پست میشه ۵ هزار تومان چون تعداد پستاش رفته بالا هزینش میاد پایین ،،یه مشتری دیگه ممکنه بیاد بگه هم پست میخوام هم میخوامد داخل شبکه های اجتماعیم هم پست بذارید که هزینه اونا هم محاسبه میشه.

 • یسری موارد هست که بر میگرده به بی محبتی یسری از مشتریا که اینجا ذکر میکنم که بر اثر تجربه و ضرری که به ما زدن تصمیم بر تغیر روند گرفته شده:

  الف-مشتری ممکنه توی سایت دست ببره کدهاشو بهم بریزه یا فکر کنه خیلی وارده بزنه خراب کنه طراحی رو این هزینه درست کردنش ساعتی حساب میشه

  ب-توی پشتیبانی فنی ذکر شده ماهی یک بار تغیر براتون انجام میدیم یسری مشتریا بزرگوار سخت سلیقه هستن هر روز زنگ میزنن و میگن فلان جا عوض شه بعد که عوض میشه دو ساعت بعد زنگ میزنن میگن به دلم ننشست یه جور دیگه بشه فردا زنگ میزنه میگه فلانه و فلان صفحه رو هم برام اضافه کنید این قبیل موارد سوء استفاده هستن و هزینشون ساعتی محاسبه میشن ممکنه شما و یا هئیت مدیره شرکت تصمیم بگیرید ۲۰ صفحه جدید توی سایت اضافه بشه این ها هزینه سوا هستن و جز پشتیبانی فنی نیستن

  ج-ما وقتی سایت رو تحویل میدیم فقط به مدیر سایت تحویل میدیم و ازش کتبی هم امضا میگیریم و این روند برای سایت های فروشگاهی سفتو سخترم هست چون ممکنه مرچنت کد شد رو کسی توش دست ببره یا خدای نکرده افرادی از شرکت مورد اعتماد نباشن به همین خاطر لو رفتن مرجنت کد شما و حفاظت از اون به عهده خودتونه نه ما ما هیچ دخالتی توی روند فروش و سود شما نداریم و این مورد یک راز محرمانه بین ما و شماست

 • بله هر پلن دارای یه تعداد صفحه مشخصی هست شما ممکنه فروشگاهتون ۲۰۰۰هزار محصول داشته باشه این مقدار فقط ۲۰تاش رایگانه بقیش با توجه به تعدادش هزینش سواست یا ما بهتون یاد میدیم که چطوری محصولاتو بذارید در واقع این قیمتی که توی پلن هاست قیمت یک سایت نرماله، حتما حتما قبلش باید به ما بگین محتواتون چقدره تا ما محاسبه کنیم اگر یادتون ما طبق قانون خودمون عمل می کنیم و محتوای اضافیتون شامل هزینه میشه.

   

 • سرورای ما تماما از میهن وب هاست تهیه میشه دومین پلن سرور ایرانه با آپ ۹۹ که کمترین میزان خرابی رو داره ما بعد خریدش فاکتور میدیم بهتون اگرم حس کردین جای دیگه سرورش بهتره یا ما میخریم براتون یا خودتون بخرید ما روش پردازشو انجام میدیم تا خیالتون راحت باشه.

 • بله انجام میدیم اگه اکانت اینستاگرام بخواید ما داریم اگر تبلیغات توی اینستاگرام و تلگرام هم بخوایید براتون انجام میدیم کافیه شما بخواید بهتر دیده بشید ما هم یه کاری میکنیم بهتر دیده بشید حتی اگر بخواید مدیریت کانالهای تلگرامتونو هم انجام میدیم،هرجایی بخوایید ما براتون تبلیغاتشو انجام میدیم

 • بله کلیه خدمات طراحی و چاپتونم انجام میدیم طراحی لوگو،سربرگ، کارت ویزیت، پوستر، تراکت، روزنامه، مجله، عکاسی محیطی و صنعتی،طراحی بسته بندی،ساخت کلیپ و تیزر،کلیه خدمات چاپ و هدایای تبلیغاتی رو هم انجام میدیم در واقع ما سعی کردیم همه اینارو داشته باشیم تا خیالتون بابت همه چی راحت باشه و همه کارتون توی یه قسمت تمرکز داشته باشه

 • بله تخفیف هم داریم با توجه به پلن انتخابیتون یسری مسائل یا رایگان میشه یا تخفیف میخوره مثلا برای سایت فروشگاهی تا ۱۰ تا محصول عکاسیشو اگه بخواید رایگان انجام میدیم یا اگه لوگو نداشته باشید اگه سفارش طراحی سایت داشته باشید با توجه به پلن انتخابی بین ۲۰ تا ۵ درصد توی طراحی لوگو تخفیف دارید، برای طراحی دومین سایتتون تخفیف ویژه ای  دارید سایتتون اگه کاتالوگ دیجیتال بخواد اونو هم تخیفی دارید.تخفیفات خوش حسابی هم داریمش

 • اولا ما حساب رو میذاریم روی خوش حسابی شما ولی اگه بد قولی کنید یا واریزتون تاخیر داشته باشه اگه واریز مربوط به بخش سخت افزاری و سرورو هاست باشه که از سمت سروریس دهنده مسدود میشید و تمام عواقبش پای خودتونه ولی اگه به ما مربوط شه ما ۴۸ ساعت تاخیر رو میپذیریم بیشتر از از این مقدار بشه ما سایت رو از دسترس خارج میکنیم و برای در دسترس کردنش هم هزینه میگیریم تا جریمه ای باشه برای مشتری

 • هر یک از طرفین اگه قرار داد رو فسخ کنه باید ضرر این فسخ رو بده خب طبیعی هم هست برای همه ممکنه این قضیه پیش بیاد اگه هفته اول هریک از طرفین قرار داد رو فسخ کنه ۲۵ درصد هزینه نهایی قرار داد رو میده اگه بعد از هفته دوم تا موعد قرار داد باشه ۵۰ درصد هزینه نهایی رو باید بده،توی قرداد ها با زمان تحویل بیشتر تعداد روزها نصف میشه به دو نیمه نیمه اول ۲۵ درصد و نیمه دوم ۵۰ درصد

 • کلا تو صنف طراحی همیشه نصف هزینه تسویه میشه که کار رسمیت بگیره برای ما بارها پیش اومده مثلا دوتا شریک تجاری تصمیم به طراحی سایت گرفتن ما در حال انجامش هستیم به هر دلیل شراکتشون به میخوره و دیگه حتی جواب مارو هم نمیدن حالا این وسط پرسنل ما زحمت کشیدن وقت گذاشتن ساعت ها، بخاطر بهم خوردن شراکت اون ها پرسنل ما نباید متحمل ضرر بشیم یا بارها پیش اومده بی هیچ دلیلی مشتری گفته نمیخوام با اینکه ما وقت گذاشتیم و انجام دادیم کارو براشون این هزینه در واقع یه تضمینی برای طرفینه تا هر دو طرف پای قول و قرارشون بمونن البته نیازی به این همه توضیح نبود کلا قانون هم همینو میگه.

 • بله ممکنه شما نمایشگاه داشته باشید یک سایت رو زودتر بخواید یا پوستر و یا کاتالوگتونو زودتر بخواید که بهش طراحی فورس میگن و هزینه فورس میگن معمولا هزینه فورس ۳۰ درصد بیشتر از هزینه اصلیه ولی فورس معقول مثلا شما امروز زنگ بزنید بگید من فردا یک سایت با این مشخصات میخوام مسلما نشدنیه ولی بگید جای ۱۴ روز مثلا ۵ روزه میخوام شدنیه.

   

 • مسلما هر سیستمی ضعفی داره گل بی عیب خداست ما نمیگیم وردپرس بی عیبه ودرپرس بین بقیه کم عیب تره،به هر حال یسری باگ داره اینجا ایرانه یسری مسایل کلا بخاطر تحریم عملی نیست دست ما هم نیست ما تمام تلاشمون اینه به بهترین شکل کار کنه سایت شما.

 • این حرف یک گول تبلیغاتی بیش نیست،نصف دنیا دارن از وردپرس استفاده میکنن اگه امنیتش کم بود مسلما صداشون در میومد شما قرار نیست سایت یک کازینو یا یک بانک رو راه اندازی کنید شما یک سایت پیشرفته با امنیت خوب رو در اختیار دارید بله برای کسی که میخواد سایت بانک رو بزنه باید بره کلا برنامه نویسی کنه تا تماما نفوذ نشه داخلش که مستلزم هزینه بسیار سنگینی هم هست،برنامه نویسا نمیتونن قبول کنن که وردپرس برتره و مجبورن از این طریق ذهن مخاطب رو به خودشون بکشن ادم منطقی یکم تحقیق میکنه و بعد تصمیم میگیره شما برای اینکه یک ساختمان بسازید نمیرید اول بیل طراحی کنید بسازید حالا تا به این برسید که بیل باید چه زاویه ای داشته باید چه آلیازی داشته باشه چه ضریب شکستی داشته باشه چه چوبی توی دستش به کار بره کلی وقتو زمانتون میره تازه اون بیلی هم که ساختین معلوم نیست کیفیت یه بیل مرغوب رو داشته باشه و بعد برید سراغ سختمان بیل آماده هست خریداری میکنید و بعد ساختمون رو میسازید  و برنامه نویسی حکم ساخت بیل رو داره و وردپرس حکم یک بیل اماده که ازمون هاش رو داده و نمره قبولی گرفته.

   

 • نه هیچوقت همچین تضمینی نیست اینکه شما توقع داشته باشید یک شبه بشید دیجی کالا توهمی بیش نیست خود دیجی کالا ۱۰ ساله داره فعالیت میکنه روی سئو کار کرده و میلیون ها تومان هزینه تبلیغات داده تا به جایگاه الانش رسیده اونوقت شما چطوری میخواید ۱ ماه یا یک ساله به این جایگاه برسید؟ فروش و بازدید شما به محتوا و سئوی شما بستگی داره.در واقع سایت شما مثل یک نوزاد میمونه اگه بهش نرسید و ترو خشکش نکنید ازش جوابی نمیگیرید.

 • اول اینکه گوگل وردپرس رو دوست داره و بین ۱ تا ۳ ماه میشناستش و توی سرچ گوگل میاید در صورتی که سایتای کد نویسی شده رو باید دستی معرفیش کنید تا تاییدش کنه دوم اینکه سئوی وردپرس خوبه در حد نرمال ما یسری روش ها یادتون میدیم که رایگانه که سئوی شما رو بهتر میکنه که البته بقیه شرکتا بابت همینم از شما هزینه میگیرن یسری روش ها هم هست که هزینه بره مثل تبلیغات و خرید آی پی که موقتا سئوی خوبی رو در پی داره و هی باید این مراحل رو تکرار کنید شما با توجه به هزینه ای که میخوای برای مشهور شدنتون بکنیم روش مختلفی از سئو رو بهتون پیشنهاد میدیم اگرم نخواستین بعد ۳ ماه خود وردپرس یه سئوی متوسط رو بهتون میده

   

 • سئو به مجموعه ای از فرایندها و استراتژی ها میگن که باعث میشه شما توی سرچ موتورهای جستجو بهتر دیده بشید و در رده بالاتری قرا بگیرید. سئوی گوگل الگوریتم های نا مشخصی داره و گوگل به هیچ کس این قضیه رو نمیگه وگرنه همه میفهمن و دیگه سئو معنی نمیده هر سال هم ۱۰۰ الگوریتم جدید سئو اضافه میشه با توجه به شغل و نوع کار و خدمات شما سئو های مختلفی رو میشه استفاده کرد که کارشناس مارکتینگ و سئوی ما شمارو راهنمایی میکنه.

 • بله میگیریم یسری مدارک لازمه ازتون میگیریم حداقل ۳ ماه هم باید از تاریخ فعال سازی سایتتون گذشته باشه تا وزارت صنعت معدن تجارت بیاد و سایتو بررسی کنه