سئو سایت  – افزایش رتبه سایت – خدمات سئو –  بهینه سازی سایت

بهینه سازی وب سایت یا خدمات سئو سایت چیست؟

سئو سایت (Search Engine Optimization) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، فرآیندی است که غیر از اهمیت آن در جایگاه مناسب در موتورهای جستجوی ، می تواند بازدهی سایت را افزایش و موجب جذب مخاطبان زیادی جهت بازدید از وب سایت شما شود. تمام استانداردهای لازم برای بهینه سازی سایت برای بهترشدن عملکرد سایت ها تدوین شده است.

سئو سایت  یا seo مجموعه عملکردهای ساده‌ای نیست که به راحتی انجام شود زیرا نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه‌ای و صبر است. موتور‌های جستجو با تغییر دائم الگوریتم‌های رتبه‌بندی خود غیر قابل پیش‌بینی شده اند ، بنابراین وظیفه کارشناسان سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است. اما سئو و بهینه سازی  وب سایت باید با آگاهی و با رعایت نکات اصولی انجام پذیرد و در غیر این صورت ، ممکن است نتیجه آن عکس باشد.


آنالیز رایگان سئو سایت

چرا باید از خدمات سئو سایت یا بهینه سازی سایت استفاده کرد؟

اگر می خواهید ترافیک وب سایت را افزایش دهید، و خدمات به مشتریان را افزایش دهید، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) می تواند کمک کند. مهم بودن سئو یا بهینه سازی کردن وبسایت از آنجا ناشی می شود که اغلب مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند. و اهمیت سئو جایی به اوج خود میرسد که بیشتر مردم فقط به نتایج صفحه‌ی اول گوگل توجه میکنند . ازاین رو برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این موضوع مهم است که سایت شما در صفحه‌ی اول نتایج جستجو قرار گیرد.

سئو سایت (Search Engine Optimization) چیست، و چرا برای وبسایت ها بسیار مهم است،در خدمات SEO هر کاری که انجام می شود به منظور بهینه سازی یا بهبود عملکرد وب سایت شما در نتایج جستجوی و افزایش اعتبار سایت میباشد . در دوران دیجیتال ما، تقریبا  هر وب سایت، به بهینه سازی برای رتبه بندی بهتر و در نتیجه بازدید و فروش و ارائه خدمات بیشتر نیاز دارد . چگونه موتورهای جستجو تصمیم می گیرند کدام وب سایت در نتایج بالاتری قرار بگیرد. آنها عوامل مختلفی را شامل می شوند، از جمله کیفیت وب سایت، محبوبیت و رضایت کاربر.

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت ارائه شده توسط آرانیک وب

فعالیت آرانیک وب در این زمینه به این شکل است که با بررسی وضعیت سایت شما و تحلیل کردن رقبای حوزه کاری شما یک راهکار عملی و قابل سنجش از نتایجی که بدست خواهید آورد ارائه می دهد.

برخی از خدمات سئو ارائه شده توسط ما به صورت زیر است :

 • تحلیل سایت و بررسی مشکلات کدنویسی و ساختاری سایت با استفاده از ابزارها و ارائه راهکارهایی عملی برای بهبود
 • آنالیز رقبا و ارائه راه کارهایی جهت تسریع در روند بهینه سازی سایت
 • مشاوره جهت انتخاب کلمات کلیدی مناسب و ارائه راهکار هایی برای بهبود وضعیت رنکینگ در گوگل
 • مشاوره و آموزش در زمینه تولید محتوای مناسب و ارزشمند
 • مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی ، کانتنت مارکتیگ (بازاریابی محتوایی)
 • استفاده از تکنیک هایی خاص بهینه سازی سایت جهت افزایش CTR
 • بهبوذ سئو داخلی سایت و استفاده از ابزاهایی جهت آنالیز سایت
 • آنالیز وضعیت نرخ تبدیل سایت و ارائه راهکارهایی عملی جهت بهبود نرخ تبدیل
 • بهبود رتبه سایت در گوگل
 • آموزش تولید مقالات علمی و مرتبط با حوزه کاری
 • ارائه گزارش عملکرد و روند سئو و بهینه سازی سایت در هر ماه
سفارش سئو سایت
سئو سایت

بطور کلی اهداف بهینه سازی سایت را می توان بصورت زیر خلاصه نمود :

 • افزایش ترافیک طبیعی وبسایت و بازدید سایت
 • افزایش فروش و ارائه خدمات و دسترسی به مشتریان واقعی
 • برندینگ
 • بازاریابی مستقیم
 • مدیریت اعتبار و شهرت
 • تاثیر پایدار و طولانی مدت
سئو سایت

توضیحات لیست خدمات بهینه سازی و سئو داخلی سایت 

یک شرکت که بهینه سازی وب سایت را ارائه می دهد ، می تواند انواع مختلفی از خدمات را برای رسیدن  افزایش اعتبار سایت انجام دهد. آنها می توانند به شما در بهبود رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو  کمک کنند،وب سایت شمارو را بهینه سازی کرده و به تولید محتوای شما کمک کنند، و  مواردی مانند بهینه سازی رسانه های اجتماعی، بازاریابی محتوا ، تجزیه و تحلیل تبدیل ، و سایر راه های بازاریابی آنلاین. هرکدام از متخصصان  SEO آرانیک وب ، بر اساس اینکه چه مقدار میخواهید هزینه کنید خدمات مختلفی را ارائه می دهند و نتایج آنها را برای مشتریان خود تضمین می کنند.

در اینجا برخی از اطلاعات در مورد خدماتی است که  شرکت بهینه سازی سایت می تواند به شما ارائه دهد را آورده ایم . اگرچه این همه خدماتی نیست که ما می توانیم ارائه دهیم، این ها بعضی از مهم ترین اقداماتی هستند که ما در هنگام کار با یک کسب و کار به عنوان شریک بازاریابی اینترنتی آنها انجام می دهیم.

 

 • تحقیق و شناسایی کلمه کلیدی مناسب

قبل از اقدام به بهبود رتبه بندی وب سایت خود، متخصص سئو آرانیک وب تحقیقات و شناسایی کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی برای کسب و کار شما را تعیین می کند. ما این کار را از طریق جلسات با شما انجام می دهیم تا در مورد کلمات و عباراتی که با محصولات و خدمات شما مرتبط می شوید یاد بگیرید. ما همچنین تحقیق آنلاین را انجام می دهیم تا ببینید که چه کسی در حال حاضر برای این عبارات کلیدی رتبه بندی می کند و چه چیزی رقابت می کند. هنگامی که تحقیق خود را تمام کردیم، ایده خوبی از استراتژی که باید برای بهبود رتبه بندی خود در این فونت های انتخابی انتخاب کردیم، داریم. ممکن است ما متوجه شویم که رقابت در برخی موارد بسیار کم است و شما فقط با برخی از بهینه سازی ها و ایجاد محتوا به راحتی می توانید رتبه بندی کنید. اما کلمات کلیدی دیگر ممکن است رقابت زیادی داشته باشند و ما توصیه می کنیم که با ساخت لینک و سایر اقدامات به شدت هدف قرار بگیرند.

ما بر این باوریم که بهتر است نگاهی کلی به کلیدواژههای مورد نظر شما و اهداف رتبه بندی خود داشته باشیم، قبل از اقدام به وب سایت خود. استراتژی بخش مهمی از جستجوگرها است و یکی از آن مواردی است که ما بسیار جدی گرفته ایم.

بهینه سازی سایت
 • بهینه سازی (OPTIMIZATION) اولیه سایت

بهینه سازی اولیه وب سایت معمولا شامل جمع آوری توصیف متا و کلمات کلیدی وب سایت شما می شود، این همان چیزی است که کاربران در هنگام مشاهده آن در لیست نتایج جستجو با وب سایت شما مرتبط می شوند. این همچنین شامل به روز رسانی عنوان وب سایت و عناوین صفحه فردی برای نام تجاری و کلمات کلیدی مهم شما است. همچنین برخی از محتویاتی که باید در صفحه اول وب سایت شما، و نیز سایر صفحات نمایش داده شود، وجود دارد. حضور چند جمله کوتاه یا پاراگراف در مورد کسب و کار و محصولات شما، فرصتی را برای قرار دادن کلمات کلیدی و عباراتی که می خواهید رتبه بندی کنید، به ما می دهد. در حالی که می توان برای نوشتن متن طبیعی که حاوی این کلمات کلیدی است، چالش برانگیز باشد، ما راهی برای انجام این کار پیدا خواهیم کرد. ما متوجه می شویم که باید یک توازن بین یک وب سایت بهینه سازی شده و یکی که کاربران از خواندن و استفاده از آن لذت می برند، وجود داشته باشد.

 • ارائه و معرفی سایت به موتورهای جستجو

یک گام مهم برای وب سایت های تجاری جدید، ارسال به موتورهای جستجو است. اگر چه موتورهای جستجو در نهایت به طور طبیعی وب سایت شما را از طریق پیوندهای ساخته شده به آن (از سایر وبسایتها یا از پستهای رسانههای اجتماعی) پیدا میکنند ، میتوانید با ارسال آن برای بررسی و اضافه شدن به فهرست خود، روند را سریعتر کنید. هنگامی که ما با کیفیت وب سایت شما و آنچه که کلماتی را در آن قرار داده ایم راضی هستیم، سایت شما را به همه موتورهای جستجوی اصلی ارسال می کنیم.

سئو و بهینه سازی سایت
 • بهبود تجربه کاربر 

تجربه ای که کاربران شما هنگام بازدید از وبسایت شما دارند، همچنین UX نامیده میشود، برای رتبه بندی سایت شما بسیار مهم است. اگر کسی از فروشگاه شما بازدید می کند و فکر می کند فهرست محصولات غیر قابل جذب و یا دشوار است، احتمالا به سرعت از آنها خارج می شود. و اگر آنها این کار را انجام دهند، این داده ها آن را به موتور جستجو که آنها را به سایت شما فرستاده است، بازگرداند. اگرچه چندین بازپرداخت مانند این مشکل نیستند، بسیاری از آنها ممکن است نشان دهند که شما نباید به عنوان یک کلیدواژه یا عبارت اصطلاحا رتبه بندی کنید – حتی اگر وبسایت شما واقعا مرتبط است!

برای میزان بازدهی بالا که بر رتبه بندی شما تأثیر می گذارد، با شما کار خواهیم کرد تا تجربه کاربر را در وب سایت خود بهبود بخشید. این ممکن است یک گام است که ما در همان ابتدای فرایند جستجوگرها قرار بگیریم، اگر وبسایت شما با نام تجاری جدید باشد، یا ممکن است چیزی است که به طور مداوم انجام می شود. ما میزان ترافیک، میزان گشت و گذار و نرخ نقد و بررسی را ارزیابی خواهیم کرد و پیشنهادات و یا روش هایی را برای بهبود تجربه کاربر شما ارائه خواهیم داد.

جهت مشاوره ، اطلاع از روند سئو و بهینه سازی سایت و توضیحات خدمات سئو آرانیک وب تماس حاصل فرمایید.

 

سئو سایت

مراحل سئو سایت

 

سئو سایت شما در پنج مرحله انجام می شود

۱ – آنالیز وب سایت و تحلیل و برنامه ریزی استراتژی سئو : سایت شما بررسی و آنالیز میشود و مشکلات آن به همراه راهکارهایی جهت رفع این مشکلات به شما داده خواهد شد.

۲ – مشاوره تخصصی سئو : طی یک جلسه بر اساس کسب و کار شما مشاوره کلمات کلیدی خواهد داده شد و رقیبان شما در آن حوزه بررسی و راهکارهایی جهت رسیدن به هدف نهایی خواهد داده شد.

۳ – بهینه سازی سایت : این مرحله شامل بیهنه سازی ساختار وبسات شما – بهینه سازی محتوای سایت بر اساس کلمات کلیدی ، لینک ها ، تگ ، تایتل و … – استفاده از فاکتورهای موتورهای جستجو و آخرین الگوریتم های گوگل

۴ – بهینه سازی خارجی سایت : شامل لینک سازی در سایت های مرتبط و لینک های با کیفیت ، رپورتاژ ، تبلیغات بنری ، ادوردز و…..

۵ – ارسال گزارش سئو : بصورت ماهانه گزارش روند سئو و به همراه راهکارهایی جهت بهبود این روند خدمت شما ارسال خواهد شد.


آخرین نمونه کار ها

برخی از وب‌سایت‌هایی که افتخار افزایش رتبه آنها در گوگل را داشته‌ایم

قیمت خدمات SEO – قیمت سئو سایت

قیمت سئو و بهینه سازی سایت به عوامل زیادی از جمله سختی کلمه ، میزان رقابت ، تعداد کلمات کلیدی و … بستگی دارد ، بر خلاف بسیاری از شرکت های بازاریابی اینترنتی، ما قیمت های خدمات سئو و بهینه سازی را به راحتی قابل دسترسی می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته های سئو و بهینه سازی و قیمت خدمات سئو ، هزینه سئو وردپرس و اینکه چه خدماتی با هر سطح در نظر گرفته شده است، لطفا از طریق فرم پایین صفحه و یا از طریق شماره های ۰۹۱۲۳۱۱۱۵۸۹ / ۰۹۰۳۸۴۸۱۰۱۲ با مشاوران ما در تماس باشید.

در حالت کلی قیمت سئو و بهینه سازی به موارد زیر وابسته است :

 • میزان رقابت در بین کلمات کلیدی شما
 • عمر سایت و دامنه
 • وضعیت و میزان فعالیت رقبا در آن حوزه کاری
 • مقدار محتوای اختصاصی و کیفیت آنها
 • وضعیت و جایگاه فعلی سایت شما در نتایج گوگل
 • تعداد کلمات کلیدی جهت بهینه سازی سایت
 • ضمانت جایگاه وبسایت بعد از اتمام قرارداد سئو
 • مشاوره، آموزش و پشتیبانی در حین اجرای بهینه سازی سایت

آیا هنوز سوالی دارید؟

 

بخش سوالات متداول ما در زمینه سئو سایت را مطالعه کنید یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

همین حالا رتبه سایت خود را در گوگل افزایش دهید!

 

برای شروع، کافی است فرم درخواست سئو سایت ما را تکمیل کنید یا با ما تماس بگیرید.


از سئو و بهینه سازی سایت بیشتر بدانید

گیمیفیکشن و تاریخچه آن: 800 520 کارشناس محتوا1

گیمیفیکشن و تاریخچه آن:

هنگامی که فردی از صفحه شما بازدید می کند. در اولین قدم سعی می کند تا نگاهی کلی بر روی محتوای وب سایت شما داشته باشد. در این زمان اگر شما از تصاویر خاص و منحصر به فرد استفاده کنید.

مزرعه لینک چیست و چرا نیابد سمتش رفت؟ 800 520 کارشناس محتوا1

مزرعه لینک چیست و چرا نیابد سمتش رفت؟

مزرعه لینک یا Link Farm در دسته تکنیک های کلاه سیاه قرار می گیرد. برخی از وب سایت ها با…

گیمیفیکشن چیست و چه تاثیری بر سئو وبسایت دارد؟ 2400 1256 کارشناس محتوا1

گیمیفیکشن چیست و چه تاثیری بر سئو وبسایت دارد؟

گیمیفیکشن چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟ گیمیفیکشن یا بازی سازی امروزه به یک تکنیک بسیار عالی برای دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است. همچنین کسب و کار های زیادی توانسته اند از طریق گیمفیکشن سبب بهبود سئو وب سایتشان شوند.

پاپ آپ چیست و چرا خیلی مهم است؟ 800 520 کارشناس محتوا1

پاپ آپ چیست و چرا خیلی مهم است؟

پاپ آپ چیست و چرا باید از pop-up استفاده کنیم؟ اگر شما از پاپ‌آپ در طراحی وب سایت خود استفاده کنید، مشتری با کلیک روی وب سایت شما با پنجره کوچکی روبرو میشه

فریلنسری چیست ؟ 800 520 کارشناس محتوا1

فریلنسری چیست ؟

فریلنسری چیست ؟ شرکت‌ها دیگر برای پیدا کردن کارمند از روش های قدیمی استفاده نمی کنند. افراد را بر اساس پروژه های خود و بدون نیاز به دفترکار و در هر جا و مکانی به خدمت میگیرند.

حذف لینک های اسپم و تاثیر آنها بر روی سئو وب سایت 800 520 کارشناس محتوا1

حذف لینک های اسپم و تاثیر آنها بر روی سئو وب سایت

لینک های اسپم می توانند تاثیر منفی بر روی سئو وب سایت شما داشته باشند. به همین منظور حذف آنها از وب سایت می تواند تاثیر مطلوبی بر روی سئو وب سایت شما داشته باشد. با ما همراه باشید تا با ۴ مرحله لینک های اسپم را از وب سایتتان حذف کنید.

سئو ویدئو چیست و نقش تاثیر گذار سئو برای ویدئو چیست؟ 800 520 کارشناس محتوا1

سئو ویدئو چیست و نقش تاثیر گذار سئو برای ویدئو چیست؟

چگونه ویدیو بر روی سئو و صفحه SERP تاثیر می گذارد؟ نقش تاثیر گذار سئو ویدئو چیست ؟ با ویدیو مارکتینگ و سئو محتوا آشنا شیم

Googles Indexing API چیست و به چه منظور استفاده می شود؟ 800 520 کارشناس محتوا1

Googles Indexing API چیست و به چه منظور استفاده می شود؟

Googles Indexing API چیست؟ خزنده گوگل با Sitemap سایت میتونن تغییرات سایت شما را متوجه شن سریعتر به گوگل بفهمانید که چه مطالبی به سایت شما اضافه یا حذف شدن


سوالات متداول

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات سئو و بهینه سازی سایت آرانیک وب

 •  

   
 •  

   

فرم سفارش سئو سایت
۸ دیدگاه