مشاوره رایگان

۲۸۴۲۸۶۷۶ (۰۲۱)

نماد اعتماد چیست و چه کاربردی دارد ؟

تاثیر نماد اعتماد الکترونیک بر اعتبار وب سایت شما

همه کاربران درباره فروشگاه های اینترنتی میدانیم که همانند اسمشان محصول را به صورت اینترنتی خریداری میکنید. محصولاتی که در این نوع فروشگاه ها به فروش میرسد تنوع بالایی دارد در این فروشگاه ها انواع لباس ، مواد غذایی ، خوراکی ، لوازم آرایشی ، لوازم الکترونیکی ، لوازم پزشکی ، کتاب ، فایل ، آلبوم موسیقی و … به فروش میرسد.

مطالعه بیشتر »

سرعت لود شدن وبسایت و تاثیر آن بر سئو

در عصر دیجیتال سرعت لود شدن یک وب سایت و تست سرعت برای مصرف کننده آن بسیار مهم است، مخصوصا اگر شما قصد فروش محصول را در وب سایت داشته باشید.سایت شما باید به گونه ای طراحی شود که سرعت لود شدن صفحات وبسایتتان کمتر از 3 ثانیه طول بکشد.

مطالعه بیشتر »

سایت استاندارد چه ویژگی هایی دارد؟

برای داشتن سایت استاندارد به چه چیزهایی احتیاج داریم؟
استانداردهای سایت توسط کنسرسیوم جهانی وب، توسط تیم برنرز لی بوجود آمد.
برنرزلی کسی است که با اختراعاتش پایه گذار وب سایت های امروزی بوده است.

مطالعه بیشتر »
انتخاب رنگ برند

انتخاب رنگ برند چیست و چه رنگی مناسب وب سایت کسب و کار شماست؟

تو این مقاله قراره درمورد یکی از مهم‌ترین مباحث طراحی وب یعنی اصول انتخاب رنگ برای وب‌سایت‌مون صحبت کنیم و ببینیم که چه رنگ‌هایی مناسب وب‌سایت ماست، چه رنگ هایی را مجاز هستیم انتخاب کنیم چه رنگ‌هایی را نباید انتخاب کنیم و سلیقه مخاطب ما چه نوع رنگی را می‌پسنده

مطالعه بیشتر »
قیمت طراحی سایت

تعرفه و قیمت طراحی سایت چگونه محاسبه می‌شود؟

اگر شما برای اولین بار قصد ساخت سایت و طراحی وب سایت را داشته باشید، احتمالا با شرکت های مختلفی برای طراحی سایت مواجه می شوید که ممکن است هر کدام از این وب سایت ها مبالغ مختلفی را برای طراحی سایت به شما بدهند. هدف شما از طراحی وب سایت چیست؟ با توجه به کسب و کار شما نحوه قیمت گذاری طراحی سایت هم متفاوت خواهد بود.

مطالعه بیشتر »

مزایای استفاده از قالب اورجینال وردپرس برای طراحی سایت

مزایای استفاده از قالب های اورجینال برای طراحی وب سایت چیست؟ استفاده از قالب های نال و دستکاری شده می تواند تاثیر نامطلوبی برروی وب سایت شما داشته باشد. همچنین مزایای استفاده از قالب های اورجینال در طراحی سایت به مراتب بیش تر از قالب های نال شده است

مطالعه بیشتر »
زنبیل خرید