Educational website

خدمت طراحی سایت آموزشی آرانیک وب

یه سایت آموزشی مخصوص فروش دوره و برگزاری کلاس و امتحان!

education

خیلی از کسانی که دوره‌ی آموزشی قابل فروش، یا نیاز به برگزاری آزمون آنلاین LMS ، قابلیت برگزاری آزمون و طراحی سایت آموزشی دانلودی داشتند از ما درخواست طراحی سایت آموزشی دارند.

شما در یک وب سایت آموزشی چه کارهایی می‌توانید بکنید و چه امکاناتی می‌توانید داشته باشید؟
اکثر کسانی که خواهان طراحی وب سایت آموزشی هستند به سوالات زیادی برمیخورند که تیم طراحی سایت آرانیک وب در ادامه به همه آن‌ها پاسخ می دهد.

محصول یک وب سایت آموزشی می‌تواند به صورت زیر باشد:

 • محصول فیزیکی: شما می‌توانید فیلم آموزشی، جزوه کتاب و سایر اقلام را به صورت فیزیکی داخل وب سایت خود بفروشید، مشتری داخل سایت ثبت سفارش می‌کند و هزینه سفارش را پرداخت می کند، سپس شما محصول را از طریق پست و یا پیک برای او می‌فرستید، این روش یکی از متداول‌ترین روش‌های فروش محصولات آموزشی بوده است و در حال حاضر از ارزش این روش در حال کاسته شدن است، هزینه، روش ارسال، سخت بودن ارسال توسط فروشنده، مالیات و تاخیر در رسیدن به دست مخاطب عواملی است که باعث کم شدن استقبال خریدار شده است.
 • محصول مجازی و یا دانلودی: طراحی سایت فروش دوره

این روش مزیت های زیر را دارد:

 • امکان دسترسی فوری به محصول خریداری شده
 • حذف هزینه‌های ارسال و در نتیجه افزایش سود
 • به روز بودن مطالب و حذف هزینه تولید محصول فیزیکی
 • امکان مدیریت محصول دانلودی و محدود کردن خریدار
 • افزایش رضایت مشتری به دلیل دسترسی سریع به محصول
خیلی از کسانی که دوره‌ی آموزشی قابل فروش، یا نیاز به برگزاری آزمون آنلاین LMS ، قابلیت برگزاری آزمون و طراحی سایت آموزشی دانلودی داشتند از ما درخواست طراحی سایت آموزشی دارند.
خیلی از کسانی که دوره‌ی آموزشی قابل فروش، یا نیاز به برگزاری آزمون آنلاین LMS ، قابلیت برگزاری آزمون و طراحی سایت آموزشی دانلودی داشتند از ما درخواست طراحی سایت آموزشی دارند.

خدماتی که می توانید با طراحی سایت آموزشی ارائه دهید:

– امکان برگزاری دوره ها به صورت حضوری، غیرحضوری و یا آنلاین

 • دوره حضوری: این امکان را دارید که دوره های حضوری خود را در وب سایت آموزشی درج نمایید، دانشجویان می‌توانند بعد از مراجعه به وب‌سایت و خواندن توضیحات و شرایط ثبت نام نمایند و مبلغ تعیین شده به عنوان شهریه را پرداخت نمایند، خوبی این روند این است که ثبت نام به صورت کاملا مکانیزه صورت می گیرد، هزینه دریافتی کاملا شفاف است و دانشجو با سایر امکانات سایت شما هم آشنا می‌شود.
 • دوره غیر حضوری: یکی از ویژگی های یک آموزشگاه و مدرس خوب این است که امکاناتی هم برای علاقمندانی در نظر بگیرد که امکان حضور در کلاس‌های حضوری را ندارند، همیشه هستند کسانی که به دلیل مشغله زیاد، دوری راه و … نمی توانند در کلاس شرکت کنند، این نوع آموزش به صورت چشمگیری روز به روز در حال پیشرفت است و یکی از المان‌های یک وب سایت آموزشی موفق برگزاری دوره غیر حضوری می باشد.
 • برگزاری دوره آنلاین: دوره آنلاین تلفیقی از دوره حضوری و غیر حضوری است به دوره آنلاین، وبینار هم می‌گویند، این دوره به این صورت است که به دانشجو پس از ثبت نام زمان و تاریخ خاصی اعلام می‌شود و استاد در تاریخ مقرر آنلاین شده تدریس می‌کند و هم زمان دانشجویان می‌بینند. با این تفاوت که کلاس درس فیزیکی نیست و در محیط وب است، دانشجویان می‌توانند سوالات خود را از استاد بپرسند، تیکت بزنند و جواب خود را بگیرند، این روند به دلیل رشد سرعت اینترنت با استقبال خوبی مواجه شده است.
 امکان برگزاری دوره ها به صورت حضوری، غیرحضوری و یا آنلاین
امکان برگزاری دوره ها به صورت حضوری، غیرحضوری و یا آنلاین

– امکان برگزاری آزمون آنلاین LMS

 •  دانشجو هم سواد خود را در زمینه مورد نظر محک بزند و هم می‌توانید برای هر فصل آزمون برگزار نمایید و در صورت کسب نمره قبولی فصل بعدی در برای دانشجو در دسترس قرار بگیرد و یا در انتهای دوره یک آزمون جامع برگزار نمایید.

– امکان ارائه مدرک به شرکت کنندگان دوره

در وب سایت خود می‌توانید پس اتمام دوره به دانشجویان مدرک پایان دوره اعطاء نمایید و یا بعد از برگزاری آزمون مدرک معتبر به وی اعطا نمایید، این ویژگی باعث اعتبار بخشی به به وب سایت و کسب و کار شما می‌شود و هم برای دانشجو ایجاد حس روانی مثبت و امنیت خاطر می کند.

– امکان ایجاد کتابخانه‌ای از محصولات آموزشی، کتاب یا مقاله و دریافت اشتراک پولی از مخاطبین

ممکن است شما آرشیوی از محصولات آموزشی خود به صورت فیلم، صوت، کتاب و مقاله داشته باشید، در این صورت می تواند در وب‌سایت خود بانکی از محتوای آموزشی خود ایجاد نمایید و برای دسترسی بقیه به این بخش حق عضویت پولی دریافت نمایید، به این صورت که برای هر بخش می‌توانید حق عضویت بگذارید و دانشجو بعد از پرداخت حق عضویت دسترسی او مثلا برای 3 ماه به امکانات تعیین شده ممکن باشد و بعد پایان زمان مقرر مجدد نیاز به تمدید عضویت باشد.

– امکان ایجاد بخش مقالات و اخبار

هر وب سایتی برای بهبود روند کار و افزایش بازدید نیازمند به یک بخش برای ارائه محتوای “مفید و رایگان” دارد تا حس نیاز و ارزمند بودن وب سایت آموزشی شما به وی منتقل شود، برای بخش مقالات و اخبار می‌توانید مطالب مرتبط و یا بخشی از محتوای آموزشی خود را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار دهید و همین ویژگی باعث افزایش بازدید و فروش بیشتر محصول شما می شود.

بر اساس تجربه ما در طراحی یک وب سایت آموزشی عناوین ذیل لحاظ می‌شود:

 • ایجاد صفحه اخبار و مقالات وب سایت آموزشی
 • اعلام دورهای در حال برگزاری به تفکیک حضوری، غیر حضوری و وبینار
 • نمایش زمان بندی کلاس ها و دورها
 • امکان ثبت نام در دورها و پرداخت شهریه به صورت آنلاین
 • امکان برگزاری آزمون آنلاین
 • امان صدور گواهی و مدرک پایان دوره
 • امکان دانلود پاورپونت و جزوه استاد در هر دوره

وب سایت های آموزشی به دلیل داشتن مطالب زیاد و محتوای غنی معمولا در موتورهای جستجو به خوبی نمایش داده می شوند که برای بهتر دیده شدن می توان از متخصصان سئو کمک گرفت. 

داشتن یک وب سایت آموزشی برای دارنده آموزشگاه باعث رشد کسب کار وی و برای مدرس باعث شناخته شدن وی و توسعه کارش می‌شود.
داشتن یک وب سایت آموزشی برای دارنده آموزشگاه باعث رشد کسب کار وی و برای مدرس باعث شناخته شدن وی و توسعه کارش می‌شود.

بحث آموزش و یادگیری امروزه یکی از اساسی ترین نیازهای بشر شده است. پیشتر اگر قرار بود اساسی ترین نیاز بعد از نیاز به زنده ماندن نام برده شود حتما نیاز به خوراک نام برده می شد ولی در دهه اخیر به دلیل رشد فزاینده علم و تکنولوژی نیاز به آموزش بیش از پیش احساس می شود و به جرات می تواند هم رده نیاز به خوراک انسان این نیاز را نام برد.
در گذشته هر زمان که نیاز به کسب علم بود اولین تصویری که در ذهن انسان شکل می‌گرفت کتاب بود، رفته رفته حالت آموزش عوض شد و به شکل آموزشگاه تبدیل شد.

بعد از گذشت زمان حدودا 40 سال نوع آموزش به صورت انفجاری تغییر کرد و نحوه آموزش مجازی و تصویری جا افتاد در آن روزگار (تقریبا 15 سال پیش) اینترنت از سرعت مناسبی برخوردار نبود به صورتی که شما برای داشتن یک اینترنت ساده 128 کیلوبایتی نیاز به ارائه کارت دانشجویی و یا جواز کسب بودید که به همین علت انتشار آموزش بر روی لوح فشرده گسترش چشمگیری یافت.

از سال 1390 به بعد اینترنت به صورت جهشی رشد کرد و باعث شد مردم به محیط مجازی عادت کنند و همین امر باعث شد تا شهر هایی که به لحاظ آموزشی ضعیف هستند هم در صف رقیبان رشد آموزشی قرار بگیرند.

امروزه به دلایلی مثل: گران بودن هزینه شرکت در کلاس حضوری، نبود استاد خوب در شهر مورد نظر، ترافیک شهری، فاصله زیاد از استاد به دلیل زندگی در شهرهای دیگر، مردم استقبال خوبی از آموزش های غیر حضوری و مجازی می کنند.
ممکن است شما یک مدرس، آموزشگاه و یا گروهی از مدرسین باشید که خواهان گسترش کسب و کار خودتان باشید که اگر این جنین است این مقاله مختص شما نوشته شده است.
تأسیس یک آموزشگاه هزینه‌های سنگینی را برای مؤسس آن به همراه دارد، نیازمند تبلیغ فراوان است و در صورتی هم موفق می شود که عوامل محیطی و عوامل درونی همگی به خوبی عمل کنند ممکن هم هست شما یک مدرس باشید و و یا خواهان این هستید که در محیط مجازی هم دیده شوید و هزینه تاسیس یک آموزشگاه را هم نپردازید. اگر چنین تصمیم دارید الان بهترین زمان برای این اقدام است، داشتن یک وب سایت آموزشی برای دارنده آموزشگاه باعث رشد کسب کار وی و برای مدرس باعث شناخته شدن وی و توسعه کارش می‌شود.

تمامی پلن‌ها و خدمات شرکت طراحی سایت آرانیک دارای شرایط و قوانین خاص خود بوده و پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از هرگونه مشکل تمامی موارد را به دقت خواند تا رفع ابهام شود.

 • وب سایت طراحی شده توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس تدوین و طراحی می‌شود.
 • در صورت تمایل به بهینه سازی سایت هزینه سئو سوا محاسبه می‌شود و قیمت آن با توجه به نوع کلمات کلیدی و سختی آن محاسبه می‌گردد.
 • باگ های احتمالی توسط آپدیت‌های وردپرس رفع می‌شود و به عهده طراح نمی‌باشد.
 • شرایط تحریم های کشوری و منطقه ای به عهده طراح وب سایت نمی‌باشد.
 • مشتری موظف است به صورت کامل قوانین پشتیبانی فنی و محتوایی را مطالعه کند.
 • طراحی محتوای اسلایدر و عکس های موجود در سایت فقط برای دفعه اول به عهده طراح بوده و در موارد بعدی به عهده کارفرما می‌باشد (در صورت درخواست کارفرما این خدمت قابل ارائه است و هزینه آن جداگانه محاسبه می شود.)
 • طراحی لوگو به عهده طراح نیست و کارفرما باید لوگوی ثبت شده ارائه نمایید.
 • ویراستاری و صحت متون به عهده کارفرما می‌باشد.
 • پشتیبانی فنی برای یک سال رایگان است. (شرایط پشتیبانی فنی را که به همراه فایل پیوست ارائه می شود با دقت بخوانید)
 • طبق قانون سازمان تنظیم ارتباطات در صورتی که کارفرما مبالغ طی قرارداد را نپردازد پیمانکار موظف است وب سایت را از دسترس خارج نمایید و برای را اندازی مجدد علاوه بر مبلغ باقی مانده هزینه راه اندازی مجدد را از کارفرما دریافت نمایید.
 • اضافه کردن زبان دیگر به سایت هزینه جداگانه دارد و کارفرما باید قبل از انعقاد قرارداد اعلام نماید تا زیر ساخت های مناسب در بستر وب سایت فراهم شود.
 • وب سایت مورد نظر نباید محتوایی خارج از قوانین جمهوری اسلامی ایران را نشر دهد.
 • هزینه پرداختی مشتری شامل هزینه سئوی وب سایت نبوده و در صورت درخواست مشتری سوا محاسبه می‌شود.
 • در صورت داشتن نمونه کار درج 15 عدد از نمونه کارها رایگان بوده و بیشتر از این مقدار شامل هزینه می‌شود و یا به درخواست مشتری به ایشان آموزش داده می‌شود تا خوشان در وب سایت درج نماییند.
 • مشتری موظف است بعد از انعقاد قرارداد محتوای لازم برای طراحی وب سایت را به مسئول قرارداد تحویل نماید.
 • در صورت تاخیر در تحویل، زمان شروع قرارداد برای طراحی سایت از لحظه تحویل محاسبه می‌گردد.
 • مقدار مجاز تاخیر در تحویل محتوا حداکثر تا 3 روز می‌باشد. مقدار بیشتر تاخیر به علت تداخل با بقیه پروژه‌ها منوط به هماهنگی با شرکت می‌باشد و ممکن است شامل هزینه شود.
 • مدت زمان ذکر شده برای تحویل وب سایت شما شامل روزهای کاری می باشد. (ایام تعطیل رسمی و پنجشنبه و جمعه شامل روزهای کاری نمی‌باشند.)
 • بعد از تحویل وب سایت مشتری موظف است حداکثر تا 5 روز کاری تغییرات را اعلام نماید و اعلام نکردن در موعد مقرر به معنای رضایت از وب سایت تحویلی بوده است.
 • در صورتی که بعد از 5 روز مشتری تغییرات را اعلام کرد با توجه به تشخیص کارشناس هزینه ادیت تعیین می‌گردد.
 • تهیه و هزینه فراهم کردن دامین و هاست بخاطر قوانین جدید حقوقی به عهده کارفرماست. خیالتان راحت مشاوره لازم را تیم ما ارائه می‌دهد.
همین الان طراحی سایت آموزشی و فروش دوره قدرتمند خود را سفارش دهید!
همین الان طراحی سایت آموزشی و فروش دوره قدرتمند خود را سفارش دهید!

برای محاسبه قیمت طراحی سایت آموزشی به صفحه هزینه طراحی سایت ما رجوع کنید.

با آرانیک وب حرفه ای دیده شوید

همین الان طراحی سایت آموزشی و فروش دوره قدرتمند خود را سفارش دهید!

شما می‌توانید برای سفارش طراحی سایت آموزشی و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۸۶۷۶ با تیم آرانیک وب تماس بگیرید.

می‌توانید از طریق واتس‌اپ با ما در ارتباط باشید: ۰۹۰۳۸۴۸۱۰۱۲

فرصت سفارش طراحی سایت آموزشی با مناسب ترین قیمت‌ها برای شروع یک تحول عظیم، آنلاین شدن شما و درآمد عالی آماده است.

سوال دیگری دارید؟ از طریق فرم زیر از ما بپرسید در خدمتتان هستیم.

دسترسی سریع به مطالب