طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت شرکتی چه مزایایی دارد؟ 468 351 آرانیک وب
طراحی سایت شرکتی چه مزایایی دارد؟Reviewed by علی کربلایی on Dec 9Rating: 4.0طراحی سایت شرکتی چه مزایایی دارد؟طراحی سایت شرکتی حرفه ای و اختصاصی مطابق با کسب و کار شما و با قیمت مناسب ارائه میشود.طراحی وبسایت شرکتی یکی از بهترین و جامع ترین راه های دیده شدن شرکت است

هرچقدر که کسب و کار شما در دنیای واقعی موفق و کار آمد باشد حضور شما در دنیای مجازی هم باید پر رنگ باشد تا در این عرصه هم از رقبای خود جا نمانید، برای حضور پر رنگ و تاثیرگذار در این عرصه طراحی سایت شرکتی مناسب کسب و کار شما با توجه به نوع بازار کسب و کار شما پیشنهاد می شود.

چرا هر شرکت نیازمند طراحی سایت شرکتی است؟

امروز با گسترش و حضور مشتریان کسب و کارها در فضای مجازی این اتظار می رود که برای تامین این دسته از مخاطبان هم دست به کار شوید.

اولین قدم برای تامین این نیاز طراحی سایت شرکتی با امکانات مناسب و درخور شان مخاطب شماست.

 البته تیم طراحی آرانیک وب با تکیه بر مفاهیم UX و UI و تجربه خود طراحی این دسته از وب سایت ها توانایی طراحی وب سایت شرکتی در ایده آل ترین حالت برای کسب و کار شما را دارد.

طراحی سایت شرکتی چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت شرکتی چه مزایایی دارد؟

 

تعریف وب سایت شرکتی؟

به وب سایت های شرکتی می گویند که معمولا تک صفحه ای هستند و در یک صفحه تمام اطلاعات مفید را به مخاطب نمایش می دهند.

هرچقدر این طراحی وب سایت شرکتی جذاب و حرفه ای باشد کسب کار شما به برندینگ مجازی نزدیکتر می‌شود، چرا که امروز برند شدن مثل گذشته نیست و تا حد زیادی وابسته به فضای مجازی است.

وب سایت شما باید به گونه ای باشد که توانایی برقراری ارتباط با مخاطب را داشته باشد و با سلایق مخاطب شما همخوانی داشته باشد.

اگر در نگاه اول مخاطب هدف شما با وب سایت شما ارتباط برقرار کند احتمال فروش و یا انعقاد قرار داد کاری با شما تا ۵۰ درصد و بیشتر افزایش پیدا می کند.

برا خوب دیده شدن وب سایت خوب نیاز است

شبکه های اجتماعی برای معرفی خدمات و محصولات مناسب است ولی به تنهایی کافی نیست چون شبکه‌های اجتماعی معروف هستند ولی معتبر نیستند.

همانطور که ایمیل به عنوان یه اعتبار نامه فردی است داشتن یک وب سایت شرکتی هم اعتبار کسب و کار شماست.

یک وب سایت شرکتی مناسب می تواند تمامی فعالیت های خدمات مشتری، بازاریابی و مارکتینگ شما را انجام دهد البته ما این امکان را به می دهیم که تمامی جزئیاتی که مد نظرتان هست را به وب سایت اضافه نمایید.

امکانات سایت شرکتی :

طراحی ریسپانسیو (واکنشگرا) :

وب سایت شما باید قابل نمایش در تبلت و تلفن همراه هم باشد چرا که ۴۰ درصد استفاده کاربران از محیط وب توسط این دستگاه ها هست.

وب سایت شما باید مطالب را به نحوی داخل این دستگاه ها نمایش دهد که محتوا به بهترین شکل و بدون بهم ریختیگی نمایش داده شود.

البته نگران نباشید تمامی وب سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت آرانیک وب این ویژگی را دارا هستند.

طراحی صفحه تماس با ما در سایت شرکتی:

طراحی صفحه تماس با ما باید به نحوی باشد که مخاطب در سریع ترین زمان ممکن توانایی برقراری ارتباط با شما را داشته باشد.

معمولا این صفحات باید ساده و زیبا طراحی شوند تا ذهن مخاطب درگیر مسائل دیگر نشود. در این صفحه اطلاعاتی مانند:

 • شماره تلفن
 • شماره فکس
 • آدرس دقیق شما
 • کد پستی
 • نمایش آدرس بر روی نقشه
 • ایمیل
 • سامانه پیامک
 • و ساعات پاسخ گویی درج شود
 • در نهایت یک فرم تماس هم داخل این صفحه باید تعبیه شود تا در صورت پاسخگو نبودن مخاطب توانایی ارسال پیام داشته باشد.

شبکه های اجتماعی در سایت شرکتی :

در وب سایت شما باید جایگاهی برای درج شبکه های اجتماعی باشد و بالعکس در شبکه های اجتماعی خود باید جایگاهی برای درج سایت خود در نظر بگیرید، چرا که فعالیت در شبکه های اجتماعی بر روی کسب و کار شما تاثیر بسیار زیادی دارد.
طراحی سایت شرکتی شما باید به گونه باشد که دسترسی به شبکه های اجتماعی کاملا در در دید مخاطب باشد تا زمانی که به وب سایت و کسب و کار شما علاقه مند شد بتواند از طریق شبکه های اجتماعی شما را دنبال کند.

یک ظاهر اختصاصی ویژه کسب و کار اختصاصی در طراحی سایت شرکتی :

ظاهر سایت شرکتی شما باید به گونه ای باشد که در نگاه اول حسی از محتوای شرکت شما را به نمایش بگذارد، یعنی ابهت و پرستیژ کاری شما باید حفظ شود.

اگر شما یک شرکت بین المللی هستید از رنگی استفاده شود که این حس منتقل شود و در صورتی شما خدمات را به نوع خاصی از مخاطب ارائه میدهید چیدمان سایت باید متناسب با آنها باشد.

چند زبانه بودن وب سایت شرکتی:

اگر شما یک شرکت بین المللی هستید و یا محصول شما به نوعی صادر و یا وارد می شود مسلما علاوه بر زبان شیرین پارسی به زبان دیگری مثل انگلیسی و یا کشور مبدا نیاز دارد.

وب سایت های شرکتی چند زبانه به نوعی یک مزیت رقابتی برتر نسبت به بقیه وب سایت های رقیب دارند چرا که در کشور های دیگر هم وب سایت شما رنک خواهد گرفت، و از طرفی هم این ویژگی در دنیا به عنوان یکی از المان های مشتری مداری محسوب می شود.

فرض کنید شما یک نمایشگاه کسب و کار در یکی از کشورهای اروپایی دارید مشتری از محصول شرکت شما استقبال می کند و خواهان ادامه روند آشنایی با کسب و کار شماست.

در اینجا با معرفی وب سیات شرکت خود به ادامه این روند آشنایی کمک می کنید و وقتی مشتری وارد وب سایت شود و ببینید که با زبان قابل فهم وی سایت طراحی شده است مطمئنا به یکی از مشتریان بالقوه شما تبدیل می‌شود.

ویژگی های کاربر پسند:

وب سایت شما علاوه بر ویژگی های عامه باید ویژگی های خاص هم داشته باشد:

 • امکانات رفاهی متنی :

کاربر باید بتواند از مقاله درج شده در وب سایت شرکتی شما خروجی مانند PDF و پرینت بگیرد، و یا امکان دانلود همان مقاله را به صورت فایل به مخاطب بدهید.

این موارد باعث ایجاد حس رضایت به مخاطب شما شده و سایت شما به یکی از سایت های پر استفاده برای ایشان تبدیل می گردد.

 • امکانات پخش صوت و ویدئو :

در همه وب سایت ها امکان پخش صوت و فیلم می باشد، ولی این امکانات باید به نحوی باشد که مخاطب بر روی آن کنترل داشته باشد.

یعنی امکان پخش به صورت پلی لیست باشد و یا کیفیت پخش قابل تنظیم باشد، این موارد باعث حرفه ای جلوه کردن وب سایت شما می‌شود.

یعنی مخاطب شما زمانی که در فیلد جستجو متنی را وارد می کند همان لحظه نتیجه جستجوی خود را ببینید و نیازی به زدن دکمه اینتر و ری‌لود صفحه نباشد، این روند باعث افزایش سرعت شده و کاربر را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 • امکان دادن امتیاز :

اینکه کاربر حس کند در بهبود وب سایت شرکتی شما تاثیر دارد و نظراتش اهمیت دارد مسلما تاثیر به سزایی در بهبود وضعیت سایت شما دارد.

ایجاد یک سیستم ستاره دهی در طراحی وب سایت شرکتی باعث ایجاد رفتار مثبت در کاربر می شود و تعامل کاربر و سایت را چندین برابر می‌کند.

گروه طراحی وب آرانیک علاوه بر موارد فوق در طراحی وب سایت های شرکتی خود موارد دیگری را هم لحاظ می کند که به لحاظ استراتژیک موقعیت شما را در کسب و کارتان به صورت ملموس تری گسترش یابد.

این موارد به دلیل محرمانه بودن قابل بیان نمی باشد و نقاط قوت این شرکت در وب سایت های خود می باشد.

پیش از هر تصمیمی برای طراجی سایت شرکتی با ما تماس بگیرید و از ما مشاوره بگیرید.

مشاوره از ما کاملا رایگان است و همکاران ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به شما هستند.

طراحی سایت شرکتی چه مزایایی دارد؟ آرانیک وب

طراحی سایت شرکتی چه مزایایی دارد؟ آرانیک وب