Social Media

خدمات شبکه‌های اجتماعی

با استراتژ ی داشتن در اینستاگرام، کسب و کارت رو متحول کن!

سر-صفحه-سوشال

خدمات شبکه های اجتماعی

امروزه داشتن یک وب سایت به تنهایی پاسخ گوی بازار رقابتی نیست، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی یکی از ابزارهای ارزشمند برای ایجاد یک فضا بین جامعه و درگیر شدن با مشتریان خود است.

به عنوان یکی از روش‌های مشتری مداری تعامل با مشتریان و مخاطبان از طریق خدمات شبکه‌های اجتماعی است، اینکه مشتری شما حس ملموس تری از نوع کسب کار شما داشته باشد و شما را بیشتر در کنار خود ببینید تا در روبرو، حس بهتری به وی منتقل خواهد شد.
سرمایه گذاری و تمرکز روی این بخش به دلایلی مانند: مخاطب پسند بودن، پر استفاده بودن، بازدید بالا، حس رقابتی و از همه مهمتر تاثیر بر سئو سایت شما، پیشنهاد می شود، ما می‌توانیم هر جنبه‌ای از حضور رسانه های اجتماعی شما را مدیریت، بهینه سازی و رشد دهیم، بنابراین می‌توانید بر کسب و کار خود متمرکز شوید.
مدیریت شبکه‌های اجتماعی انوع مختلفی دارند که با توجه به نوع کشور و موقعیت جغرافیایی از نوع خاصی شبکه های اجتماعی استفاده می شود، برای کشور عزیزمان ایران شبکه های اجتماعی ذیل بیشتر مورد استفاده است:
(برای شبکه بررسی شبکه‌های اجتماعی پرکاربرد بقیه کشور‌ها کارشناسانان خدمات شبکه‌های اجتماعی ما آماده خدمات دهی به شما بزرگواران هستند و تمرکز بیشتر ما به خاطر استقبال مردم اینستاگرام است.)

اینستاگرام

این شبکه ابزارهای مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و روز به روز هم در حال پیشرفت است اگر تصمیم دارید فقط بر روی یک شبکه اجتماعی سرمایه گذاری کنید، پیشنهاد ما به شما این شبکه است.ما در این زمینه برای شما خدمات مختلفی داریم که شامل موارد زیر است:

 • تدوین استراتژی کسب و کار در اینستاگرام به صورت حرفه‌ای
 • آموزش ادمینی اینستاگرام به صورت حرفه‌ای
 • تدوین تقویم محتوا و تولید محتوا
 • طراحی گرافیکی قالب‌های مورد نیاز در اینستاگرام

فیسبوک

این شبکه اجتماعی پر طرفدارترین شبکه در کل دنیاست ولی از ابتدا در ایران محدود شد و همین امر باعث استقبال کم کاربران از فیسبوک شد. ولی مهمترین فاکتوری که ما تاکید داریم بر آن استفاده کاربران نیست بلکه یک فاکتور مهم در سئوی وب سایت و اعتبار اینستاگرام شما حساب می شود. در واقع اعتبار سایت فیسبوک به اعتبار سایت شما می افزاید.

و اما استراتژی مهمترین فاکتور موفقیت در شبکه های اجتماعی

استفاده از شبکه‌های اجتماعی و نشر محتوا در آن به تنهایی کارساز نیست؛ اینکه چه زمانی محتوا بگذاریم چگونه محتوا بذاریم و چگونه اصول روانشناسی در محتوا رعایت شود کمک مهمی به دیده شدن و افزایش موفقیت در شبکه های اجتماعی میکند.

خدمات و استراژی ما در شبکه های اجتماعی به صورت زیر است:

 • به صورت اختصاصی با توجه به نوع شبکه اجتماعی فرآیند های زیر باید اعمال شود:
  تحلیل رقبا
 • تدوین استراتژی
 • برنامه ریزی پست‌ها
 • طراحی قالب پست‌ها
 • طراحی پست‌ها
 • آموزش به ادمین
 • ارائه مشاوره برای تبلیغ در سایر صفحات
 • حذف اسپم‌ها
 • عکاسی از محصول (عکسی صنعتی)
 • اینفوگرافی
 •  تولید ویدئو موشن گرافی
 •  استاپ موشن و لوگو موشن
 •  گزارش ماهیانه

در صورت نیاز می‌توانید با توجه به نیاز و هزینه خود هر کدام از خدمات ما استفاده کنید.

به یاد داشته باشید تبلیغات هزینه نیست، تیم متخصص ما در این زمینه آماده همکاری با تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی را دارد، قبل از هر تصمیمی برای آشنایی بیشتر و رفع ابهام با گروه مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.به شما قول میدهیم بهترین تصمیم را بگیرید.

 

آخرین نمونه کار‌ها

برخی از شبکه های اجتماعی که افتخار مدیریت آن‌ها را داشته‌ایم

 

قیمت خدمات شبکه های اجتماعی شما چقدر خواهد شد؟

آیا هنوز سوالی دارید؟

بخش سوالات متداول ما در زمینه سئو سایت را مطالعه کنید یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

021-28428676

 

 

همین حالا مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست مدیریت شبکه‌های اجتماعی ما را تکمیل کنید، با ما تماس بگیرید یا در واتس اپ به ما پیام بدید.

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات شبکه های اجتماعی آرانیک وب

شبکه های اجتماعی امروزه به یکی از اصلی ترین راه های ارتباطی بین کسب و کارها و مشتری ها تبدیل شده است. چرا که امروزه اکثر مردم بیش تر وقت خود را صرف شبکه های اجتماعی می کنند. به علاوه فرقی نمی کند کسب و کار شما فیزیکی باشد یا مجازی، داشتن شبکه های اجتماعی می تواند برای تمامی کسب و کار ها مناسب باشد. همچنین مدیریت شبکه های اجتماعی نیز باید حساب شده و با استفاده از استراتژی های مناسب باشد. به عبارت دیگر مدیریت شبکه های اجتماعی تنها محتوا گذاری در شبکه های اجتماعی نیست. در واقع مدیریت شبکه های اجتماعی تلفیقی از محتوا گذاری، زیبا کردن محتوا، ارتباط مناسب با کاربران و استراتژی های مناسب در شبکه اجتماعی کسب و کار شماست. چرا که اگر شما بدون هیچ استراتژی خاصی در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید، به نتیجه مطلوبی دست نخواهید یافت. 

مدیریت شبکه های اجتماعی وظایف متعددی را دارا می باشد. در اولین قدم شرکت ها برای خدمات مدیریت شبکه اجتماعی شما، سعی می کنند تا رقبا شما را آنالیز و تحلیل کنند. بعد از تحلیل رقبا باید برای شما یک استراتژی مناسب در نظر بگیرند. به علاوه شما می توانید مشخص کنید که مدیریت شبکه های اجتماعی شما به چه شکل باشد. آیا شما می خواهید مدیریت شبکه اجتماعی شما به صورت شبانه روزی باشد یا به صورت هفتگی؟ در ادامه شرکتی که مدیریت شبکه اجتماعی شما را بر عهده دارد، موظف است تا برای پست های شما قالب طراحی کند، برای بارگذاری آن ها زمان مشخص کند و برای تبلیغات شبکه اجتماعی شما، استراتژی مناسبی را در نظر بگیرد. در برخی موارد هم مدیریت شبکه اجتماعی می تواند شامل عکاسی از محصولات شما، اینفوگرافیک، تولید ویدئو موشن گرافی و استاپ موشن شود. قطعا چنین اعمالی می تواند شبکه اجتماعی شما را بیش از پیش نزد مشتری ها محبوب کند.

برای خدمات مدیریت شبکه اجتماعی نمی توان یک قیمت ثابت و مشخص تعیین کرد. چرا که مدیریت شبکه اجتماعی چندین مورد را شامل می شود و هر کدام از این موارد شامل هزینه های جداگانه ای هستند. به همین منظور هیچ شرکتی که در زمینه خدمات مدیریت شبکه اجتماعی فعالیت دارد، نمی تواند هزینه دقیق این خدمات را به شما بگوید. بهترین راه برای جواب این سوال، تماس با شرکت هاست تا شرکت ها با آنالیز صفحه شبکه اجتماعی شما، قیمت دقیق این خدمات را در اختیار شما بگذارند.

فرم سفارش شبکه های اجتماعی

دسترسی سریع به مطالب