Website design studio

طراحی سایت آتلیه

یک سایت مثل یک آتلیه با نمونه کارهای فوق العاده

سایت-اتلیه

طراحی سایت آتلیه

طراحی سایت آتلیه عکاسی

اگر شما یک هنرمند ویژوال کار،فیلمبردار و یا عکاس هستید طراحی سایت آتلیه عکاسی برای شغل شما ضروری محسوب می شود،ممکن است فضای فیزیکی را داشته باشید و به دنبال گسترش آن باشید و یا ممکن است بخواهید کاملا مجازی فعالیت کنید به هر حال برای اینکه از چرخه رقابت خارج نشوید و بتوانید با علم روز پیش بروید به طراحی سایت نیاز دارید. همین الان که درحال خواندن این مقاله هستید بیش از 1000  وب سایت عکاسی دخل ایران در حال فعالیت هستند و این نشان می دهد شما زمان زیادی را از دست داده اید، ولی یک مثل هست که می گوید: “جلوی ضرر را هرجا بگیرید منفعت است” این مقاله را با دقت تا انتها بخوانید و سیر نزولی کسب و کار هنری خود را به یک سیر صعودی تبدیل کنید.شما هنرمند هستید ارزش هنرمند به دیده شدن هنر آن است،‌باید نمونه کارهای حرفه ای و موفق شما دیده شود،ممکن است کلی طرح گرافیکی خلق کرده باشد که آن هم نیاز به دیده شدن دارد تا زمانی در جایی مثل یک نمایشگاه یا یک وب سایت آتلیه به نمایش گذاشته نشود دیده نخواهد شد.باید در کنار آثار شما یک توضیح هم در مورد نحوه خلق این اثر گذاشته شود تا هنر شما به رخ بقیه مخاطبان کشیده شود، تاریخ نمونه کارها باید مشخص شود تا با توجه به سبک خاصی که در دوره ای مد بوده است درک بهتری به مخاطب القا شود البته در کنار همه این موارد همانطور که در یک نمایشگاه آثار هنر نظم و ترتیب آثار باعث بهتر شدن کیفیت کار می شود، داخل وب سایت آتلیه (هنری،فیلمبرداری،عکاسی) شما هم با نظم خاصی که به آثار داده می شود باعث چشم نوازی بیشتر می شود.

در هر صنفی کسب و کاری رسم بر این که فروشنده محصول خود را داخل ویترین فروشگاه خود قرار می دهد یک وب سایت اتلیه هم باید نمونه کارهای قوی و کارهایی که با مخاطب ارتباط برقرا می کند ( مثل عکاسی که از یک فرد مشهور گرفته اید ) داخل وب سایت آتلیه خود بگذارید ویترین شما در وب سایتتان اسلایدر اول صفحه می باشد که ما آن را با افکت های خاصی تلفیق می کنیم و هنر شما را بهتر و زیباتر به نمایش می گذاریم.

باید کاتالوگ های شما با زیرکی و چشم نوازی طراحی شود چرا که مردم از یک هنرمند توقع دارند همه چیزش هنری و خلاقانه باشد یک بخشی که به لحاظ روانی بر مخاطب شما تاثیر می گذارد طراحی همین بخش است باید طراحی کاتالوگ نمونه کار شما ساده باشد و در نحوه قیمت دهی عوامل متقاعد کنند برای مشتری ذکر شود (نگران این بخش نباشد دوستان طراح ما به شما کمک میکنند.)

شغل شما یکی شغل های پر شاخه و جذاب است باید برای وب سایتاتن یک دسته بندی منظم و خوب داشته باشید مثلا: دسته عکاسی کودک، عکاسی نوزاد، عکاسی عروسی، عکاسی صنعتی و … البته باید توجه کرد دسته بندی ها هوشمندانه جایگذاری شود مثلا بعد از دسته عکاسی نوزاد یکباره به دسته عکاسی صنعی منتقل نشوید چرا که دقیقا حس منفی را به مخاطب شما القا می کند.

به صورت کلی تجربه چندین ساله ما نشان می دهد طراحی سایت آتلیه به موارد زیر نیاز دارد :
 • طراحی صفحه نمایش کاتالوگ های شما و تمامی خدمات آنلاین شما
 • طراحی صفحه درج قیمت و تعرفه های خدمات شما به صورت کلی و جزئی
 • طراحی صفحه برای درج مقالات شما چرا که یک فاکتور مهم برای سئوی وب سایت شما می باشد.

این موارد اصول طراحی رابط کاربری برای وب سایت آتلیه عکاسی بودند البته موارد و جزئیات بیشتر هست که در حین کار متوجه آن خواهید شد هرچند تمامی موارد را هم رعایت کنید باز هم ممکن است باز خورد خوبی از وب سایت نگیرید که بخاطر دیده نشدن شما در محیط وب باشد، این دیده شدن را در محیط وب اصطلاحا سئو سایت (SEO) می گویند, شرکت طراحی سایت آرانیک وب دارای متخصصان سئو می باشد و با توجه به الگوریتم های روز دنیا اقدام به روند سئوی وب سایت شما می کند که باعث می شود شما در موتور جستجوی گوگل بهتر دیده شود, با استفاده از تجربه گروه متخصص ما به راحتی می توانید در محیط وب رتبه بهتری کسب کنید و کسب کار خودتان را بیشتر به مخاطبان خود نشان دهید.

اینکه وب سایت شما دارای چند اسلاید شو باشد,نحوه چیدمان دسته بندی ها, پرداخت آنلاین, نوع فونت استفاده شده و هزاران موارد دیگر به چه شکل باشد نیازمند مشاوره و تصمیم گیری شما و مشاوران بخش فنی ماست, قبل از هر تصمیمی پیشنهاد می شود با ما تماس بگیرید تا ما با تجربه خود شما را راهنمایی کنیم و برای طراحی وب سایت آتلیه خود به بهترین نتیجه برسید. ما به شما این تضمین را می دهیم مشاوره قدم به قدم در تمامی مراحل کار همراه شما و کاملا رایگان باشد.

در 10 سال اخیر کشور عزیزمان ایران پیشرفت سریع و چشمگیری در زمینه تکنولوژی وب داشته است البته از عادات ما ایرانیان است که در حوزه هنر همیشه حرف اول را بزنیم هر جای دنیا که بروید حرف از هنر در هر زمینه ای باشد ایران دارای جایگاه خاص خودش است، از سال 1386 به بعد با حضور وب سایت دیجی کالا به عرصه وب به عنوان یک وب سایت موفق مردم را به استفاده از فضای مجازی عادت داد و باعث شد طراحی سایت یکی از اساسی ترین نیازهای کسب و کارها شود امروزه مردم به هرچیز کوچک و بزرگی که نیازی داشته باشند جواب آن را از گوگل می خواهند و گوگل هم وب سایت های مرتبط با جستجو را بهشان نشان می دهد، رقابت از صحنه فیزیکی خارج شده و به دنیای مجازی کشیده شده است، فضای مجازی هم محیط امن دارد هم محیط نا امن، منظور ما از محیط نا امن محیطی است که قابلیت سرمایه گذاری دارد مثلا تا قبل از سال 1397 تقریبا 20 هزار کسب و کار در فضای تلگرام شکل گرفته بود که یکباره با از دسترس خارج شدن آن از بین رفت افراد زیادی متضرر شدن و خیلی از کسب و کار ها از بین رفت و اما محیط امن یعنی داشتن یک وب سایت برای کسب کار خود میتواند حائز اهمیت فراوان باشد چون 1- شما را وارد سرچ گوگل می کند 2- نگران از دسترس خارج شدن آن نیستیم 3-در طولانی مدت اعتبار وب سایت باعث اعتبار کسب و کار شما می شود 4- درب کسب و کار شما حتی وقتی شما خواب هستید باز می باشد و خدمات دهی می کند.

بدیهی است مسئولیت نخواندن این مطالب قبل از سفارش تماما متوجه مشتری محترم بوده و شرکت طراحی سایت آرانیک وب هیچگونه عذری را قبول نخواهد کرد.در تمامی موارد حق قانونی مشتری و کارفرما ذکر شده است.

 • وب سایت طراحی شده توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس تدوین و طراحی می شود.
 • هزینه سئو سوا محاسبه می شود و قیمت آن با توجه به نوع کلمات کلیدی و سختی آن محاسبه می گردد.
 • باگ های احتمالی توسط آپدیت های وردپرس رفع می شود و به عهده طراح نمی باشد.
 • شرایط تحریم های کشوری و منطقه ای به عهده طراح وب سایت نمی باشد.
 • مشتری موظف است به صورت کامل قوانین پشتیبانی فنی و محتوایی را مطالعه کند.
 • طراحی محتوای اسلایدر و عکس های موجود در سایت فقط برای دفعه اول به عهده طراح بوده و در موارد بعدی به عهده کارفرما می‌باشد( در صورت درخواست کارفرما این خدمت قابل ارائه است و هزینه آن جداگانه محاسبه می شود.)
 • طراحی لوگو به عهده طراح نیست و کارفرما باید لوگوی ثبت شده ارائه نمایید.
 • ویراستاری و صحت متون به عهده کارفرما می باشد.
 • پشتیبانی فنی برای یک سال رایگان است ( شرایط پشتیبانی فنی را که به همراه فایل پیوست ارائه می شود با دقت بخوانید)
 • طبق قانون سازمان تنظیم ارتباطات در صورتی که کارفرما مبالغ طی قرارداد را نپردازد پیمانکار موظف است وب سایت را از دسترس خارج نمایید و برای را اندازی مجدد علاوه بر مبلغ باقی مانده هزینه راه اندازی مجدد را از کارفرما دریافت نمایید.
 • اضافه کردن زبان دیگر به سایت هزینه جداگانه دارد و کارفرما باید قبل از انعقاد قرارداد اعلام نماید تا زیر ساخت های مناسب در بستر وب سایت فراهم شود.
 • طراح موظف است تمامی موارد ذکر شده دربند قرارداد را اجرا نمایید و در صورت اضافه شدن تغییرات دیگر با ذکر توضیحات دقیق و مبلغ اضافه شده به قراداد اصلی پیوست نمایید.
 • وب سایت مورد نظر نباید محتوایی خارج از قوانین جمهوری اسلامی ایران را نشر دهد
 • هزینه پرداختی مشتری شامل هزینه سئوی وب سایت نبوده و در صورت درخواست مشتری سوا محاسبه می شود.
 • وب سایت شخصی حداکثر می تواند داری 8 صفحه باشد و بیشتر از آن شامل هزینه می شود.

 • مشتری موظف است بعد از انعقاد قرارداد محتوای لازم برای طراحی وب سایت را به مسئول قرارداد تحویل نمایید
 • در صورت تاخیر در تحویل زمان شروع قرارداد برای طراحی سایت از لحظه تحویل محاسبه می گردد
 • مقدار مجاز تاخیر در تحویل محتوا حداکثر تا 3 روز می باشد.مقدار بیشتر تاخیر به علت تداخل با بقیه پروژه ها منوط به هماهنگی با شرکت می باشد و ممکن است شامل هزینه شود.
 • مدت زمان ذکر شده برای تحویل وب سایت شما شامل روز های کاری می باشد ( ایام تعطیل رسمی و پنجشنبه و جمعه شامل روزهای کاری نمی باشند.)
 • بعد از تحویل وب سایت مشتری موظف است حداکثر تا 5 روز کاری تغییرات را اعلام نمایید و اعلام نکردن در موعد مقرر به معنای رضایت از وب سایت تحویلی بوده است.
 • در صورتی که بعد از 5 روز مشتری تغییرات را اعلام نمایید با توجه به تشخیص کارشناس هزینه ادیت تعیین می گردد.
 • هزینه دامین به صورت سوا در قرارداد محاسبه می گردد.
 • هاست ذکر شده در تمامی قرار داده ها 2 گیگابایت لینوکس ایران می باشد و حداکثر تا 10 نفر می توانند در وب سایت شما آنلاین باشند.
 • هاست مذکور یک ساله می باشد
 • در صورت درخواست مشتری برای استفاده از هاست قوی تر هزینه ی آن به صورت سوا محاسبه می گردد.
 • این وب سایت به دلیل نداشتن تبادلات مالی نیازی به نماد اعتماد الکترونیک ندارد.
 • در صورت درخواست مشتری سایت وی در ستاد ساماندهی رسانه های دیجیتال ثبت خواهد شد و شامل هزینه می شود.

1- عنوان سوال
جواب: لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

2- عنوان سوال
جواب: لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

سوال دیگری دارید؟ از طریق فرم زیر از ما بپرسید…

 

دسترسی سریع به مطالب